Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів

e-mail Друк PDF

 

4 листопада 2018 року на базі Глобинської гімназії №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів,у якому взяло участь 58 учасників.

 

Кількість учнів по класах:

7 кл.- 12 чол.;

8 кл.- 14 чол.;

9 кл.- 18 чол.;

10 кл.- 10 чол.;

11кл.- 4 чол.

У відкритті олімпіади взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А.Калашник та завідувач ММК Глобинської міської ради О.С.Довбня.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Грабар Маряна – учениця 7 класу Градизької гімназії ім.. О.Білаша;

Коноваленко Анна – учениця 8 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Федь Дмитро - учень 9 класу Погребівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Крутоголова Діана – учениця 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Ткаченко Аліна – учениця 11 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце:

Лебеденкова Софія – учениця 7 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Бондаренко Валерія – учениця 8 класу Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Осауленко Рафаель – учень 9класу Жуківської філії «ЗОШ І-ІІ ст.» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Міщенко Ольга – учениця 9 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Резнік Олеся – учениця 10 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Коваленко Марія – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

ІІІ місце:

Мокич Анна – учениця 7 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Мирна Ілона – учениця 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Скорик Валерія – учениця 9 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3;

Адамчук Марія – учениця 10 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ №1;

Сухарєва Анна – учениця 10 класу Градизької гімназії ім.. О.Білаша;

Палієвець Вікторія – учениця 11 класу Обознівського НВК.

Вітаємо переможців і призерів олімпіади та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Неділя, 11 листопада 2018, 21:20  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 24 гостей на сайті