ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулися ММО учителів української мови й літератури

Відбулися ММО учителів української мови й літератури

e-mail Друк PDF

27-28 листопада відбулися засідання міжшкільних методичних об’єднань учителів української мови й літератури на базі Бабичівської та Радалівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Проблема, що вивчалася вчителями на засіданнях, - «Реалізація змістових ліній програми з української мови». В теоретичній частині учасники опрацювали шляхи реалізації мовної, мовленнєвої, соціокультурної та діяльнісної ліній програми, познайомилися з методичними прийомами, які можна застосовувати у цьому напрямку. Учителями, що атестуються, були запропоновані відкриті уроки:
-    У 7 класі з теми «Узагальнення вивченого про дієслово» (учитель Бабичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гладир Наталя Миколаївна)
-    У 10 класі з теми «І.Франко. Збірка поезій «Зів’яле листя» (учитель Бабичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ричко Валентина Панасівна)
-    У 5 класі з теми «Звертання. Розділові знаки при звертанні» (учитель Радалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Давидюк Валентина Іванівна)
На уроках мови було продемонстровано реальні шляхи реалізації ліній програми. Крім того,  на уроці у 5 класі з метою адаптації учнів для повторення вивченого про звертання у початкових класах залучена вчитель початкових класів Гребінник Надія Іванівна. Такий підхід дійсно має право на життя.
У Бабичівській школі учасники ММО стали очевидцями дійства, присвяченого життю і творчості Марії Башкирцевої, а в Радалівській школі гостей приймала «Ганнина світлиця», оживлена учнями та вчителями, з найціннішим експонатом – родовідним деревом усього села.
Учителі прийняли рішення створити творчі групи по підготовці матеріалів до уроків української мови на основі текстоцентричного підходу.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті