ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Здобутки спортивної галузі Глобинщини

Здобутки спортивної галузі Глобинщини

e-mail Друк PDF

27 листопада заступник голови райдержадміністрації Олександр ШАЙНОГА  в рамках регіонального проекту «Полтавщина – територія успіху» провів нараду з працівниками, до посадових обов’язків яких належать питання розвитку спортивної галузі району, залучення дітей і дорослих до занять фізкультурою і спортом. Учасники зустрічі підбили перші підсумки виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку спортивної інфраструктури на Глобинщині.

 

Головний спеціаліст відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації Валерій ЧОРНОУС розповів, що на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Глобинському районі на 2013-2017 роки протягом звітного періоду проведено відповідну роботу. Так, у дитячих дошкільних закладах у рамках спартакіади, відповідно до державного тестування дітей шестирічного віку, проводились Дні здоров’я, спортивні свята, спортивні розваги. У загальноосвітніх школах району діють дитячі спортивні клуби; щорічно, у два етапи, проводиться районна спартакіада школярів:  загальношкільні і районні змагання з 12 видів спорту з обов’язковим підведенням підсумків і визначенням переможців. Окрім цього, в школах району працюють гуртки і секції з різних видів спорту, до занять в яких залучено понад 1000 учнів. Налагоджена співпраця з школами району щодо використання спортивних залів в позаурочний, вечірній час для занять фізичною культурою сільської молоді.

На території району функціонують футбольний клуб «Темп» (перебуває у комунальній власності Градизької селищної ради), футбольний клуб «Глобине» (Глобинський м'ясокомбінат), які виступають у вищій лізі чемпіонату області з футболу, та ФК «Прогрейн» (приватної форми власності), що в обласному чемпіонаті виступає серед команд першої ліги. У чемпіонаті району з футболу цьогоріч брали участь 14 команд.

Відділом культури, спорту і туризму  райдержадміністрації протягом року було проведено: першість Глобинського району з баскетболу, першість району з волейболу, чемпіонат Глобинського району з шахів серед чоловіків, чемпіонат району з міні-футболу, першість Глобинського району з футболу,  спортивно-масове свято, присвячене Дню незалежності України, спартакіада територіальних громад Глобинського району. Окрім того, спортсмени району брали участь у Спартакіаді державних службовців, першості Полтавської області з футболу, чемпіонаті області з боксу серед школярів, чемпіонаті області з вільної боротьби серед юнаків 2000-2001 р.н., спартакіаді серед сільських голів і голів районних рад, чемпіонаті області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1998-2000 р.н., відкритому чемпіонаті м.Ніжин з боксу, обласній спартакіаді депутатів. У 2013 році на проведення та участь у спортивних заходів з районного бюджету виділено 16,2 тис.грн.

Директор районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Яків СИРОТА розповів про роботу закладу, який охоплює навчанням 137 школярів з волейболу, боксу,  футболу, боротьби дзюдо, вільної боротьби та у секції кінного спорту.   Нормативи матеріально-технічного забезпечення школи розроблено, виходячи з навчально-тренувальних планів та потреб по забезпеченню навчально-тренувального процесу інвентарем та спортивною формою. Відділення ДЮСШ працюють у таких населених пунктах: м.Глобине – відділення вільної боротьби, с-ще Градизьк – відділення футболу і волейболу, с.Бугаївка – відділення боротьби дзюдо, с.Броварки – відділення боротьби дзюдо і волейболу.

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Сергій МОРОЗ поінформував, що у поточному році з районного бюджету для провадження статутної діяльності організації виділено кошти в сумі 42,5 тис.грн. Відповідно до покладених завдань, очолювана ним структура займається популяризацією занять спортом і фізкультурою серед сільського населення району.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 24 гостей на сайті