Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти ” Вплив атмосфери сімейного життя на процес навчання і виховання в роботі директора та педагогічного колективу” на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1

Відбувся районний семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти ” Вплив атмосфери сімейного життя на процес навчання і виховання в роботі директора та педагогічного колективу” на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1

e-mail Друк PDF

 

Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ,

свою землю – і ти побачиш шлях у життя.

Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності.

Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки.

І також будеш ти.

Г. Сковорода

 

9 листопада 2018 року на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 відбувся районний семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти ” Вплив атмосфери сімейного життя на процес навчання і виховання в роботі директора та педагогічного колективу”, в якому взяли участь начальник відділу сім’ї та молоді Глобинської РДА С.Г.Кулик, завідувач райметодкабінету С.А. Калашник, методисти Лобода С.В., Худенко І.В., Тихоненко В.М., Градизький селищний голова М.Ю.Носа та 23 директори.

Розпочався семінар із феєричної візитівки закладу освіти - ”Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – школа – родина - своєрідний оберіг, добрий дім і теплий вогник для дітей і дорослих, школа любові! ”. Учасники семінару мали можливість споглядати на подвір’ї школи запальний флешмоб учнів, вчителів та батьків, у згуртованих рухах яких відчувалася згуртованість усієї шкільної родини.

Директор Осташко Наталія Іванівна презентувала заклад освіти - “Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1— альма-матер зі своїми традиціями, своєю душею, своїм характером”, де висвітлила основні віхи розвитку, реконструкції та розроблення нової моделі школи – “Я +МИ+ РОДИНА = БАТЬКІВЩИНА”, яку покладено в основу плану розвитку школи. У цій моделі головні діючі особи – це два розуми, два досвіди: сім’я та школа.

Для учасників семінару вражаючими стали гостини до дитячого будинку сімейного типу, великої і незвичайної родини Феркаляка Павла Дмитровича, на вихованні у якої троє рідних та 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти відвідують Градизьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, і їх прийомні батьки тісно співпрацюють із дирекцією закладу освіти над створенням для них відчуття родинного затишку.

Директори ЗЗСО взяли участь у тренінгах для батьків “Виховуючи свою дитину - я виховую себе! ” та для дітей “Будуємо щасливу родину! ”, які провели учитель хімії Войтенко І.В. та учитель зарубіжної літератури Гур’янова Д.С. Тренінги є своєрідною формою ефективного спілкування та успішного розв’язання спільних завдань школи і батьків у вихованні дітей.

Також гості семінару-практикуму стали учасниками майстер-класів “Дарунки осені” (вчитель Войтенко І.В.), “Пісочна церемонія” (вчитель Курило І.М.), “Повітряна феєрія” (вчитель Шляхта В.П.), “Солодкий подарунок осені” (вчитель Житченко Ю.А.), які є однією із форм ефективного професійного, активного навчання та виховання.

Наприкінці семінару директори, методисти та селищний голова взяли активну участь у квесті “ Родинні скарби (заступник директора з навчальної роботи Гетало С.М.).

За час роботи семінару учасники зуміли влитися в шкільну сім’ю Градизької школи, відчути її затишок, любов і родинне тепло, якими вона огортає дітей, створює умови для комфортного навчання, розвитку індивідуальних особливостей школярів та двостороннього контакту з їх батьками.

Бажаємо педагогічному колективу Градизької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 активної життєвої позиції та неспокою душі!

Районний методичний кабінет висловлює подяку дирекції закладу освіти, педагогічному та учнівському колективам, батьківському комітету за проведення районного семінару-практикуму директорів ЗЗСО на високому методичному рівні.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 листопада 2018, 22:24  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті