Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів

e-mail Друк PDF

 

10 листопада 2018 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів, у якому взяло участь 55 учасників (32 хлопці та 23 дівчини).

 

Кількість учнів по класах:

8 кл.- 17 чол.(10 хл . та 7 дів.);

9 кл.- 17 чол.(11 хл. та 6 дів.);

10 кл.- 11 чол.( 5 хл. та 6 дів.);

11кл.- 10 чол.( 6 хл. та 4 дів.).

У відкритті олімпіади взяли участь методист РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.М. Срібний та завідувач ММК Глобинської міської ради О.С.Довбня.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Головецький Іван – учень 8 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Гурба Єлизавета – учениця 8 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Літовський Богдан – учень 9 класу Горбівського НВК;

Лозинська Вікторія – учениця 9 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Підласий Іван – учень 10 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Заліська Поліна – учениця 10 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Мишков Владислав – учень 11 класу Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Галаган Богдана – учениця 11 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша.

ІІ місце:

Капуста Євген – учень 8 класу Горбівського НВК;

Черненко Анна – учениця 8 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

Коломієць Владислав – учень 9 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Самойленко Яна – учениця 9 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Федоренко Антон – учень 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Басова Аліна – учениця 10 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Бойко Дмитро – учень 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Шутько Оксана – учениця 11 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Семенова Аліна – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

ІІІ місце:

Дзюба Артем – учень 8 класу Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Васенко Альона – учениця 8 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Котенко Микола – учень 9 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Плахотник Юлія – учениця 9 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Сніжко Олександр – учень 10 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Григор’єва Яна – учениця 10 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Голобородько Назар – учень 11 класу Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Носуль Ганна – учениця 11 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців і призерів олімпіади та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 15:22  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 20 гостей на сайті