Відбувся ІІ (районний) етап XІX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика серед учнів 3-11 класів

Четвер, 15 листопада 2018, 14:02 Відділ освіти Новини - Новини відділу освіти
Друк

 

10 листопада 2018 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбувся ІІ (районний) етап XІX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика серед учнів 3-11 класів,у якому взяло участь 135 учасників.

 

Кількість учнів по класах:

3 кл.- 19 чол.;

4 кл.- 24 чол.;

5 кл.- 19 чол.;

6 кл.- 14 чол.;

7 кл.- 14 чол.;

8 кл.- 14 чол.;

9 кл.- 14 чол.;

10 кл.- 7 чол.;

11кл.- 7 чол.

У відкритті олімпіади взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А.Калашник, методист РМК з початкової освіти І.В. Худенко , завідувач ММК виконкому  Глобинської міської ради О.С.Довбня та методист ММК з початкової освіти І.Г. Устенко.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Краплина Дарія – учениця 3 класу Градизької гімназії ім..О.Білаша;

Сліпець Валерія – учениця 4 класу Погребівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Тютюнник Марія – учениця 5 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Полтавець Карина – учениця 6 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Лебеденкова Софія – учениця 7 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Кошиль Марія – учениця 8 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Николин Тетяна – учениця 9 класу Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Головко Анна – учениця 10 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

Коваленко Марія – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

ІІ місце:

Бондаренко Денис – учень 3 класу Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Литвиненко Поліна – учениця 3 класу Пузиківського НВК;

Логвин Крістіна – учениця 4 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст.№3;

Ладан Максим– учень 4 класу Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Костів Юрій – учень 5 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

Малець Анжела – учениця 6 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

Денисенко Єлизавета – учениця 7 класу Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Лотиш Андрій – учень 8 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

Старченко Денис – учень 9 класу Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Адамчук Марія – учениця 10 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Овчаренко Юлія – учениця 11 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце:

Служинська Анастасія – учениця 3 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Дондоха Єгор – учень 3 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Єретик Анна – учениця 3 класу Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.;

Садовська Вероніка – учениця 4 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Рокитна Анжела – учениця 5 класу Петрівського НВК;

Скалібог Марія – учениця 5 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Михайленко Ангеліна – учениця 6 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Лазоренко Діана – учениця 6 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Сіора Владислав – учень 7 класу Погребівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Харченко Наталія – учениця 8 класу Бабичівського НВК;

Лихопуд Олександр – учень 9 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Левкова Ірина – учениця 9 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Рєзнік Олеся – учениця 10 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Крутоголова Діана – учениця 10 класу Глобинської гімназії ім.. В.Є.Курченка;

Ганжа Руслана– учениця 11 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 листопада 2018, 23:18