ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Тут тренуються майбутні чемпіони

Тут тренуються майбутні чемпіони

e-mail Друк PDF

Розвиток гармонійної особистості неможливий без регулярних  та повноцінних занять фізичною культурою і спортом. Це – підвалина міцного здоров’я, запорука життя без алкоголю, тютюнопаління, наркотиків, всебічне виховання, фізичний розвиток, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля дітей та молоді. Щоб зацікавити і залучити дітей до занять фізичною культурою та спортом,  потрібно створювати належні умови для занять, оновлювати застарілу спортивну базу загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів, покращувати стан матеріально-технічної бази спортивних закладів.

Таке завдання перед владою ставить Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, на це спрямовані соціальні ініціативи Глави держави «Діти – майбутнє України». Неухильним до виконання на всіх рівнях є заклик Президента робити соціальні інвестиції в майбутнє, у тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну впродовж ХХІ століття.

 

У Глобинському районі з 2003 року діє комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, де ведеться навчання з волейболу, футболу, боксу, боротьби дзюдо, вільної боротьби, працює секція кінного спорту. Чималу когорту успішних спортсменів виховали колишні та нинішні талановиті тренери школи Микола ЛЯШЕНКО, Геннадій ТАРАСЕНКО, Микола ГЛУПАЧЕНКО, Віктор ПАРАФИЛО, Анатолій АНТОНЕНКО, Валерій БІЛЯВСЬКИЙ, Валерій ЧОРНОУС-старший. Щиро віримо, що наші земляки Володимир ЧЕСНОКОВ, Тетяна РІЖКО, Анастасія ПІНЧУК, Світлана ХАРИПОНЧУК, Олена та Юлія БУРЯК, Олена КОВАЛЬЧУК, Олена ШПОРТУН, Анатолій ПІДГІРНИЙ, Тігран ТОВМАСЯН, Каро МАРАНДЯН ще не раз прославлять рідний край на найіменитіших змаганнях у тих чи інших видах спорту.

26 листопада заступник голови райдержадміністрації Олександр ШАЙНОГА та головний спеціаліст відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації Валерій ЧОРНОУС завітали на тренувальне заняття вихованців відділення ДЮСШ з вільної боротьби, поспілкувалися з наставником юних спортсменів Геннадієм ТАРАСЕНКОМ, поцікавилися умовами, в яких дітвора навчається бути сильними, здоровими, успішними, вміти постояти за себе, прийти у скрутну хвилину на допомогу слабшим.

Як повідомив тренер, на даний час відділення вільної боротьби відвідують 29 вихованців різного віку. І хоча даний вид спорту традиційно вважається чоловічим, та все ж не меншою популярністю він користується у представниць прекрасної статі. До речі, досить часто дівчата здобувають перемоги на тих турнірах, де хлопцям, як то кажуть, похвалитися нічим. Наприклад,  з 18 по 23 червня ц.р. у місті Бар (Чорногорія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів. Єдину золоту нагороду збірній команді України принесла Тетяна РІЖКО – вихованка відділення вільної боротьби Глобинської ДЮСШ, яка нині навчається у Броварському вищому училищі фізичної культури і спорту.

Якщо ж говорити про здобутки вихованців вцілому, то протягом останніх років вони неодноразово ставали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань з вільної боротьби. Що вселяє надію на те, що у майбутньому юні шанувальники вільної боротьби пов’яжуть своє життя з великим спортом і прославлять рідний край гучними перемогами.

 

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті