Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Горбівського НВК

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Горбівського НВК

e-mail Друк PDF

 

13 листопада 2018 року на базі Горбівського НВК відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури , на якому були присутні завідувач РМК відділу освіти, сім»ї та молоді С.А. Калашник, голова ММО Ващенко Г.І. (Бугаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сопрун Н.М., Гарус О.В.(Гриньківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Лісняк В.М.(Святилівська ЗОШ І-ІІІ ст.),Щербина О.Ю.(Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Гостей зустріла директор Шишацька Г.І., яка показала зміни ,що відбулися за останні два роки в закладі освіти - це і переобладнане «крило» будівлі під дошкільну освіту, і нещодавно вставлені вікна і двері у класах , а також двоє нових вхідних дверей.

Учасники методичного об’єднання відвідали урок у 8 класі з теми «Леся Українка. «Давня казка». Ідея вільної творчості, волелюбства людини. Проблеми й мотиви твору» (учитель Цемох Інна Олексіївна, спеціаліст), а також розглянули теоретичне питання «Інтерактивні технології на уроках української мови і літератури – сучасний ресурс патріотичного виховання учнів».

Підсумки роботи ММО підвела завідувач РМК С.А. Калашник

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 листопада 2018, 23:12  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 26 гостей на сайті