ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізики на базі Пузиківського НВК

Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізики на базі Пузиківського НВК

e-mail Друк PDF

 

16 листопада 2018 року на базі Пузиківського НВК відбулося засідання міжшкільного методичного об¢єднання вчителів фізики з теми «Розв’язання компетентнісних задач на уроках фізики».

 

На засіданні були присутні методист РМК О.І. Парамонова та вчителі фізики Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст., Пузиківського НВК, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.

Керівник ММО Гаркавенко О.Є. розкрила зміст понять «компетенції» і «компетентності», ознайомила колег із посібниками, які зможуть допомогти при підготовці та проведенні уроків з фізики. Кожен з присутніх поділився своїм досвідом у виборі та проведенні лабораторних робіт та робіт лабораторного практикуму.

Учасники засідання відвідали відкритий урок фізики у 7 класі з теми «Рівномірний рух матеріальної точки по колу. Період обертання» (вчитель Гривачевський С. М.). Під час пояснення нової теми вчитель продемонстрував рух матеріальної точки за допомогою диску для «болгарки», шасі дитячої машини, патефону (портативного музичного апарау, який відтворює звуки, записані на особливі пластинки), рулетки. Урок пройшов цікаво, діти активно працювали, самі робили вимірювання та розрахунки фізичних величин.

Підсумки роботи засідання ММО підвела методист районного методичного кабінету Парамонова О. І.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2018, 19:16  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 19 гостей на сайті