ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Очільники громад та освітяни сказали своє слово

Очільники громад та освітяни сказали своє слово

e-mail Друк PDF

Триває широке обговорення процесу призупинення підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. 29 листопада  у залі засідань районної ради зібралися голови територіальних громад району та директори загальноосвітніх навчальних закладів. До щирої розмови з ними долучилися голова райдержадміністрації Валерій ВЕДМІДЬ, заступник голови райдержадміністрації Олександр ШАЙНОГА, голова Громадської ради при райдержадміністрації Наталія ШВАРЦ.

 

Слід наголосити, що це спілкування  справді видалося незаангажованим, конструктивним, відкритим. Очільники громад, освітяни наголошували на тому, що Україні справді не на користь були б остаточно непроаналізовані та економічно непрораховані рішення про зближення з країнами ЄС. Адже підписання Угоди не гарантувало б моментальне покращення рівня життя українців. Навпаки, нашим громадянам довелося б затягувати паски на довгі роки. Свідчень тому – немало, наприклад, важким був шлях до високих стандартів життя у всіх постсоціалістичних країнах Європи.

Тому, зробили висновок учасники зібрання, рішення Президента є правильним і вчасним. Завдання для всіх рівнів влади тепер – працювати на піднесення економіки, забезпечувати громадян робочими місцями, налагоджувати стосунки з усіма країнами-сусідами, розширювати експортну зону для українських товарів, дбати про незахищені верстви, ні в якому разі не допускати заморожування соціальних виплат, пільг тощо. Виконання цих умов гарантуватиме Україні побудову високорозвиненої європейської держави та бути рівноцінним партнером Євросоюзу.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 24 гостей на сайті