ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ ( районний) етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів

Відбувся ІІ ( районний) етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів

e-mail Друк PDF

 

24 листопада 2018 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбувся ІІ ( районний) етап ІX Міжнародного

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів, у якому взяло участь 75 учасників.

 

Кількість учнів по класах:

5 кл.- 13 чол.;

6 кл.- 16 чол.;

7 кл.- 10 чол.;

8 кл.- 14 чол.;

9 кл.- 10чол.;

10 кл.- 9чол.;

11кл.- 3 чол.

У відкритті конкурсу взяла участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А.Калашник.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Ведмідь Діана – учениця 5 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Попова Ольга – учениця 6 класу Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Довга Вікторія – учениця 7 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Бондаренко Валерія – учениця 8 класу Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Левкова Ірина – учениця 9 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

П’ятаха Ольга – учениця 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Коваленко Марія – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

ІІ місце:

Грибанова Олександра – учениця 5 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Малець Анжела – учениця 6 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Лебеденкова Софія – учениця 7 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Борисенко Даря – учениця 8 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Сірооченко Аліна – учениця 8 класу Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ст.;

Осауленко Рафаель – учень 9 класу Жуківської філії «ЗОШ І-ІІ ст» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Подунай Даяна – учениця 9 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Павловська Дар’я – учениця 10 класу Обознівського НВК;

Власенко Ангеліна – учениця 11 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце:

Скалібог Марія – учениця 5 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Лазоренко Діана – учениця 6 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Верменич Анжела – учениця 7 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Чернуха Яна – учениця 7 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Демченко Тетяна – учениця 8 класу Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Кошиль Марія – учениця 8 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Николин Тетяна – учениця 9 класу Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Адамчук Марія – учениця 10 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Рєзнік Олеся – учениця 10 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Гавінська Жанна – учениця 11 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 21:21  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 27 гостей на сайті