ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів хімії та біології на базі Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів хімії та біології на базі Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

30 листопада 2018 року на базі Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів хімії та біології.

Учасники ММО відвідали урок з біології у 8 класі з теми «Система органів травлення. Значення травлення. Лабораторне дослідження зовнішньої будови зубів» (вчитель Овчаренко А.І., ІІ кваліфікаційна категорія) та урок з хімії у 9 класі  з теми «Окисно-відновні реакції. Процеси окиснення, відновлення; окисники, відновники». (вчитель Хургал О.О., спеціаліст).

Учасники ММО відмітили високий рівень проведених уроків та професіоналізм вчителів.

Після аналізу та обговорення проведених уроків вчителі поділилися думками щодо особливостей впровадження нового Держстандарту базової та середньої освіти з хімії та біології у 9 та 10 класах.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 17:16  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 36 гостей на сайті