ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти З ювілеєм тебе, рідна Манжеліївська школо!

З ювілеєм тебе, рідна Манжеліївська школо!

e-mail Друк PDF

 

50 років тому, у листопаді 1968 року, гостинно прийняла учнів у своїх стінах новозбудована будівля Манжеліївської середньої школи. Із цієї нагоди 30 листопада 2018 року відбулися урочистості.

 

Розділити радість небуденної події до школи прибуло багато гостей. У фойє та коридорах закладу освіти була розгорнута виставка фотографій та документів, пов¢язаних із історією школи, її відкриттям, випускниками.

Почесне право дістати «капсулу часу» отримали поважні гості – учні далекого 1968 року – Мазур Валерій Григорович, Лопушенко Григорій Андрійович і Кравцов Олексій Семенович. Схвильовано прочитала лист-послання одна з його авторів, колишній комсорг школи Єрмачкова (Михно) Надія Іванівна. Нинішні одинадцятикласники озвучили та вклали в «капсулу часу» послання в майбутнє – випускникам 2043 року.

Урочистості продовжувалися в актовій залі школи, яка ледь умістила всіх гостей, учителів, учнів. Щирі вітання ювілярці прозвучали з уст шанованих гостей: депутата Полтавської обласної ради Первака М.М., заступника голови Глобинської районної ради Іванченка В.П., завідувача районним методкабінетом відділу освіти, сім’ї Глобинської РДА Калашник С.А., Манжеліївського сільського голови Манька В.І., в.о. директора Пустовійтівської школи Бейгул В.І., редактора районної газети «Зоря Придніпров¢я Сусід В.В., голови СФГ «Відродження» Воронкіна О.В. Усі вони зворушливо, схвильовано, тепло і вдячно говорили про нашу альма-матер, зичили їй процвітання, дитячого багатоголосся, успіхів.

Присутні на святі, затамувавши подих, слухали розповідь очевидця будівництва приміщення школи, колишнього директора, учителя-пенсіонера Ченакала В.О. Сердечно й щиро прозвучали привітання з уст колишнього і нинішнього директорів навчального закладу – Волошиної Л.І. та Григорович Н.В.

Презентації з історії закладу освіти, про вчителів-ветеранів і сучасних педагогів, працівників школи, згадки про славних випускників і вшанування покійних наставників, розповіді про вчительські династії і цікаві факти з життя школи – все це перепліталося з пісенними та танцювальними вітаннями учнів та випускників. Особливо вразили запальним оригінальним танцем і піснею вчителі.

Піднесеність і схвильованість, щем спогадів і радість сьогодення – ці почуття ожили в душі кожного присутнього на святі, яке на кілька годин заволоділо увагою глядачів.

Після відзначення ювілею хочеться побажати: «Рідна школо, живи завжди, продовжуй сіяти розумне, добре, вічне в серцях своїх учнів, невпинно йди вперед, прагни нових звершень. Процвітання й успіхів тобі, ювілярко!»

В.о. директора Н.В. Григорович

 

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 22:47  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті