Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об'єднання учителів математики на базі Святилівської ЗОШ I-III ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об'єднання учителів математики на базі Святилівської ЗОШ I-III ступенів

e-mail Друк PDF

 

29 листопада 2018 року відбулося міжшкільне методине об'єднання учителів математики на базі Святилівської ЗОШ I-III ступенів, на якому були присутні вчителі Бугаївської Броварківської, Гриньківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., Горбівського НВК.

 

У рамках роботи методоб'єднання вчителі математики познайомилися з досвідом роботи вчителя Святилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Марченко Тетяни Володимирівни. Учасники засідання відвідали урок алгебри в 7 класі. На уроці всіх присутніх повісткою було запрошено на грізний суд з прокурором, суддею, свідками по обвинуваченню різних способів розкладання многочленів на множники. Для того, щоб можна було звинуватити або виправдати підсудних, потрібно побачити, які різні способи застосовуються при розв’язанні вправ. Тому на уроці викликалися свідки, які знаходилися в залі суду, це – учні. Усі діти біля дошки розв'язували вправи і при цьому доводили важливість кожного із способів. У кінці уроку суддя виніс вирок:

1.Жоден із способів не можна заперечити і, звичайно, відкинути взагалі, тому що кожному із них притаманна простота й витонченість.

2. Вивчення різних способів розкладання многочленів на множники має велике значення не тільки в математиці, а й фізиці, економіці, статистиці.

Вчителі математики заслухали доповідь учителя Горбівського НВК Капинос Наталії Степанівни «Попередження неуспішності учнів – головне завдання вчителя». Усі погодились, що одним із шляхів подолання неуспішності є мотивація та зацікавленість учнів у вивченні матемиатики. Із самого початку організації занять важливо завоювати їх довіру, переконати в тому, що єдиною метою занять є допомога у навчанні, сформувати в них віру у власні сили, бажання здобувати знання.

Наостанок учасники засідання поділились враженнями від побаченого та почутого, відзначили доцільність та практичність такого методичного заходу.

Підсумки роботи підвела голова ММО Ротко Т.І.

 

Останнє оновлення на Субота, 08 грудня 2018, 21:42  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 19 гостей на сайті