Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся Молодіжний форум «Повір у себе»

Відбувся Молодіжний форум «Повір у себе»

e-mail Друк PDF

 

8 грудня у креативному просторі IZONE міста Києва відбувся Молодіжний форум «Повір у себе», головним посилом якого було «Як бути щасливим?».

Ця знаменна подія відбулася за підтримки Української Академії Лідерства, благодійного фонду «Повір у себе» та агропромхолдингу «Астарта-Київ». У  залі IZONE було зібрано понад 300 учасників з різних куточків України. Талановита молодь мала змогу отримати поради успішних і креативних особистостей, зокрема Юлії Борисько, Володимира Чупріна, Ірини Оксенюк та інших. Кожен з лекторів поділився свої секретом успіху і формулою щастя.

Учасниками цього дійства були одинадцятикласники Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коротенко Володимир, Митрович Оксана та Рокитна Анастасія, які у червні стали членами Української Академії Лідерства і працювали, розробивши та захистивши власний проект, у таборі «Підйом» (с.Копили Полтавського району). Допомагав учням активно діяти на форумі учитель школи Баталов Дмитро Ігорович. Протягом форуму всі учасники розповідали про свої проекти та стадію їх виконання.

Особливу подяку за організацію поїздки ми висловлюємо генеральному директору ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Бикову О.М. та його заступнику з соціальних питань і зовнішніх комунікацій Словцовій А.В., яка супроводжувала кринчан на форумі.

Ми дуже раді можливості бути учасниками такого заходу! Спілкуючись з успішними та позитивними людьми, які мають чітку та активну життєву позицію, намагаєшся втілити задумані плани в життя, досягти успіху і стати просто щасливою людиною!!!

На фото (зліва направо): Оксана Митрович, Володимир Коротенко, Юлія Борисько, Дмитро Баталов, Альона Словцова.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 грудня 2018, 22:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті