Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся обласний конкурс на кращий захід із національно-патріотичного виховання серед учнів і вихованців закладів загальної середньої освіти та позашкілля базі Вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”

Відбувся обласний конкурс на кращий захід із національно-патріотичного виховання серед учнів і вихованців закладів загальної середньої освіти та позашкілля базі Вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”

e-mail Друк PDF

 

5 грудня 2018 року згідно з Обласною цільовою програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 роки Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської ОДА провів обласний конкурс на кращий захід із національно-патріотичного виховання серед учнів і вихованців закладів загальної середньої освіти та позашкілля на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”.

Конкурс започатковано 2017 року. Його завданнями є: сприяння учням в освітньому, духовному розвитку, соціалізації і життєвому самовизначенні шляхом залучення до культуротворчої діяльності; патріотичне виховання дітей та молоді засобами мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів.

В обласному етапі конкурсу взяла участь рекордна кількість учасників, понад 400 учнів – переможці районних та міських етапів у трьох номінаціях: “Вокал”, “Хореографія” та “Малі театральні форми”. Усього було представлено 44 команди.

Глобинський район представляли команди Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради та Землянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені народної артистки України Р. П. Кириченко Глобинської районної ради, які стали переможцями та призерами конкурсу.

У номінації “Хореографія”:

1 місце — команда Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради Полтавської област із композицією “Український колорит “Полісся”.

У номінації “Малі театральні форми”:

3 місце — команда Землянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені народної артистки України Р. П. Кириченко Глобинської районної ради з композицією “Україна в серце лине”.

Вітаємо команди закладів освіти!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 17 грудня 2018, 22:34  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті