Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителiв математики на базi Великокринківської загальноосвітньої школи I-III ступенів з теми «Формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях»

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителiв математики на базi Великокринківської загальноосвітньої школи I-III ступенів з теми «Формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях»

e-mail Друк PDF

 

11 грудня 2018 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителiв математики на базi Великокринківської загальноосвітньої школи I-III ступенів з теми «Формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях» на якому були присутнi вчителі математики Зубанівської, Івановоселищенської, Землянківської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, Веселодолинської, Куп'єватівської загальноосвітніх шкіл I-II ступенів та Петрівського НВК.

 

Методичне об'єднання відкрила методист РМК Парамонова О.І., яка обґрунтувала актуальність вибраної теми.

Учасниками ММО проведено аналіз програм з математики та особливості календарного планування уроків математики з урахуванням реалізації наскрізних змістовних ліній.

Досвідом впровадження компетентнісного підходу до викладання математики поділилася вчитель Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Спорник С.Б. Учасники засідання відвідали урок математики у 5 класі з теми «Правильні та неправильні дроби. Порівняння дробів.»

Запрошені вчителі відмітили високий рівень проведення заходів та їх корисність для використання в повсякденні роботі вчителя математики.

Підсумки роботи ММО підвела методист РМК О.І. Парамонова.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 23:12  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті