Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар – практикум вихователів ЗДО з теми «Формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей раннього та дошкільного віку» на базі Гриньківського закладу дошкільної освіти «Ялинка»

Відбувся районний семінар – практикум вихователів ЗДО з теми «Формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей раннього та дошкільного віку» на базі Гриньківського закладу дошкільної освіти «Ялинка»

e-mail Друк PDF

 

На базі Гриньківського закладу дошкільної освіти «Ялинка» відбувся районний семінар – практикум для вихователів з теми «Формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей раннього та дошкільного віку», в якому взяли участь 18 вихователів та 3 завідувачі ЗДО району.

Мета семінару- спонукати педагогів до участі у професійному діалозі з проблеми реалізації завдань освітньої лінії: «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», удосконалювати педагогічну майстерність щодо використання в практичній роботи з дошкільниками елементів інноваційних технологій логіко - математичного спрямування, сприяти творчому пошуку, підвищенню професійної майстерності педагогів.

Методист РМК Городиська І.М. наголосила, що основними завданнями закладів дошкільної освіти є створення умов для повноцінного фізичного, психічного й духовного розвитку кожної дитини, формування її життєвих компетентностей. Тому одне з головних завдань педагога полягає в тому, щоб створити умови для самостійного розвитку дитини, прояву її особистісного потенціалу. Базовий компонент дошкільної освіти, програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» та «Впевнений старт» виокремлюють сенсорний розвиток як базову основу формування всіх ключових компетентностей дитини .

У ході семінару-практикуму були розглянуті питання:

1.Розвиток пізнавальної активності дошкільників (Городиська І.М. методист РМК).

2.Спрямованість освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»:

- сенсорне виховання дітей у дошкільного віку;

- розвиток пізнавальної активності дошкільників;

- формування елементарних математичних уявлень.

Під час практичної частини вихователі мали можливість переглянути ранкову зустріч та інтегроване заняття у групі старшого дошкільного віку «Подорож у лісовий магазин» за програмою «Впевнений старт».

Вихователь молодшої групи Яременко О.А. продемонструвала іграшки та матеріали, які використовують у закладі для сенсорного розвитку дітей раннього та молодшого віку.

Після перегляду занять відбулося обговорення таких питань:

- як підвищити рівень пізнавальної активності дошкільників;

- заохочення дітей до самостійної творчої діяльності;

- створення сприятливого психологічного клімату в колективі.

Під час підведення підсумків учасниками семінару було відзначено професіоналізм та талант педагогів, їхня командна діяльність, тісна співпраця закладу із місцевими органами влади, завдяки яким було створене сучасне освітнє середовище закладу.

Підсумки роботи семінару підвела методист І.М.Городиська, вихователі отримали методичні рекомендації щодо формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей раннього та дошкільного віку.

 

Останнє оновлення на Середа, 19 грудня 2018, 16:14  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті