Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Пузиківського НВК

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Пузиківського НВК

e-mail Друк PDF

 

20 грудня 2018 року відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Пузиківського НВК, на якому були присутні завідувач РМК С.А. Калашник, голова ММО О.М. Лихач, А.М. Заліська (Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шкуренко О.М.(Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ст.), О.В. Кравченко (Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.),Л.І. Чорноволенко( Троїцька ЗОШ І-ІІ ст.).

Гостей гостинно зустрічала директор школи А.А. Гривачевська, яка познайомила з оновленими кабінетами та дошкільним підрозділом НВК.

Учасники ММО побували на уроці з української літератури у 6 класі з теми «В. Рутківський. «Джури козака Швайки» – твір про волелюбних сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях» (Городиська І.М., спеціаліст І кваліфікаційної категорії) та взяли участь у святковій програмі до Дня Святого Миколая (педагог-організатор Бровко О.С.).

Підсумки роботи ММО підвели С.А. Калашник та О.М. Лихач.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 грудня 2018, 02:00  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 20 гостей на сайті