ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Проведено семінар-тренінг «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в закладах освіти»

Проведено семінар-тренінг «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в закладах освіти»

e-mail Друк PDF

Підлітки більшість часу проводять в навчальних закладах, тому  педагоги  повинні відігравати одну з ключових ролей у справі захисту дітей від насильства. Та досить часто буває, що фахівці, які повинні  працювати з дітьми, не завжди мають якісну підготовку для ефективної роботи.  Причини різні – брак спеціальної підготовки, швидка зміна реалій життя.

Тому18 грудня 2013 року на базі Глобинської гімназії ім. В. Є. Курченка для  заступників директорів з виховної роботи, педагогів організаторів та керівників  методичних об’єднань класних керівників відбувся семінар-тренінг «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в закладах освіти», до проведення якого були залучені методисти  відділу  методики виховання ПОІППО Романенко Анжела Михайлівна та Красницька  Ольга Анатоліївна, 
Розпочато тренінг було вправою «Випадок з дитинства»,  де кожен з учасників пригадав факт насилля над ним чи над кимось із однокласників. Були використані вправи на виявлення проблеми насильства, визначення видів насильства. Вчителі визначали  місця ризику здійснення насильства на мапі школи. На кінець було запропоновано квест, на якому учасники відшукували предмети з подальшим обговоренням небезпеки, яку несуть знайдені предмети.
Учасники тренінгу переконані, що такі заходи обов’язково потрібні і повинні відбуватися, бо школа – це відбиток суспільства, у якому, на жаль, має місце не тільки позитивне, а й негативне, боротися з яким повинні навчити дітей саме педагоги.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 35 гостей на сайті