ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів хімії на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів хімії на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

13 лютого на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методобєднання вчителів хімії.

Його учасники обговорили питання проблемного навчання, в основі якого лежить особливий спосіб взаємодії учителя й учня через систематичну навчально – пізнавальну діяльність по засвоєнню нових знань і навичок шляхом розв`язання навчальних проблем. Йшлася також мова про реалізацію наскрізних змістових ліній на уроках хімії.

Учитель хімії Іванес Ксенія Михайлівна ( ІІ кваліфікаційна категорія) провела інтегрований урок на тему «Гомологія. Гомологи метану, їх молекулярні та структурні формули та назви. Моделі молекул вуглеводнів. Прикладні програми для обробки хімічної інформації та створення просторових моделей». Учні представили творчі проекти – реклами продуктів на основі гомологів метану - як елементи наскрізних змістових ліній «Здоров'я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність».

Учителі мали змогу ознайомитися з можливостями прикладної комп’ютерної програми Avogadro для створення моделей хімічних сполук.

Ознайомились із творчим застосуванням нових методів та форм творчої роботи учнів (інфографіки, кроссен, інформаційні квілт-стенди і т.д). для реалізації наскрізних змістових ліній на уроках хімії.

 

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 23:43  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті