ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання учителів математики на базі Броварківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання учителів математики на базі Броварківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

e-mail Друк PDF

 

20 лютого 2019 року відбулося міжшкільне методичне об’єднання учителів математики на базі Броварківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. На засіданні були присутні методист РМК О.І. Парамонова та вчителі Святилівської, Бугаївської, Гриньківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

 

Докорінні зміни в освіті орієнтують учителів на відмову від авторитарного стилю навчання на користь гуманістичного підходу й застосування методів, що сприяють розвитку творчих засад особистості з урахуванням її індивідуальних особливостей. На уроці геометрії у 8 класі Семенченко Світлана Григорівна показала, як можливо у вигляді гри-квесту провести підсумковий урок з складної теми «Розв’язування прямокутних трикутників». Усі присутні вчителі відчули на уроці дух змагання, коли команди, розв’язуючи правильно одні завдання, отримували підказки для інших. Учні досконало повторили весь теоретичний матеріал, відгадуючи кросворди та даючи відповіді на питання вікторини. Потім капітани та їх команди впоралися з різноманітними задачами, які їм надавалися в порядку від простих до самих найскладніших. І в кінці команди, склавши пазли, повинні були отримати ключі до скринь з призами.

У процесі обговорення були проаналізовані всі компетентності, сформовані на уроці: соціальні (розвиток пізнавальної активності учнів, робота в команді, усвідомлення власного внеску в спільну роботу, вміння брати відповідальність), комунікативні (формування власної точки зору, розвиток культури мовлення, вміння доводити власну позицію). Виховування активності, уваги, кмітливісті, самостійністі. Прищеплення інтересу до математики.

Так як пріоритетним напрямом розвитку сучасної освіти є перенесення акцентів зі знань і вмінь на формування в учнів системи компетентностей, то вчителі разом з Вірою Михайлівною Кисліченко повторили, що компетентнісний підхід акцентує увагу на результатах освіти, які розглядаються не як обсяг опанованої дитиною інформації, а як здатність школяра діяти у різних проблемних ситуаціях. Сучасні вчителі мають усвідомити, що головним є не предмет, якого вони навчають, а особистість, яку вони формують, і будь-яка людина знайде своє місце в житті, якщо навчиться всього необхідного для реалізації своїх планів.

Голова ММО, вчитель математики Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Ротко Тетяна Іванівна

 

Останнє оновлення на Середа, 27 лютого 2019, 15:16  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 20 гостей на сайті