ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Проведений майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва району «Розвиток творчої уяви учня засобами образотворчого мистецтва»

Проведений майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва району «Розвиток творчої уяви учня засобами образотворчого мистецтва»

e-mail Друк PDF

Одним з обов’язків педагогічних працівників є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності, загальної культури. Цьому значною мірою сприяє організація методичної роботи з учителями. Тому 23 грудня 2013 року на базі РМК  відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА   був проведений майстер-клас  для вчителів образотворчого мистецтва району «Розвиток творчої уяви учня засобами образотворчого мистецтва».

 

Заняття провела учитель Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Гордійченко Ніна Олексіївна. Ніна Олексіївна  розповіла про власні надбання з розвитку творчої уяви учнів  на уроках образотворчого мистецтва,   а також представила власні вироби та роботи учнів з гратографії, комп’ютерної графіки, живопису, роботи і з  зображенням одного й того самого предмета різними матеріалами: малюнок пластиліном (техніка мазок і пуантилізм),паперова та ниткова  аплікація, насінням рослин та ін.

Вчителі на практиці оволодівали техніками гратографії та холодний батік,  для того щоб у подальшому навчати своїх  вихованців як на уроках образотворчого мистецтва, так і на заняттях гуртків.

Учасники майстер-класу засвідчили, що перебування на занятті подарувало їм приємні години радості, спілкування з прекрасним та пізнання нового.

Вчителі образотворчого мистецтва висловлюють щиру вдячність Н.Гордійченко за проведений майстер-клас та  за  організацію проведення майстер-класу, теплоту і гостинність методисту  РМК Лободі  Світлані Василівні.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті