ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Юні художники продемонстрували власні роботи

Юні художники продемонстрували власні роботи

e-mail Друк PDF

Добігає кінця 2013 рік. Він пройшов під егідою нових соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» та Року дитячої творчості. Тобто, зусилля всіх гілок влади були спрямовані на забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розвитку системи позашкільної освіти.

 

На Глобинщині за цей період відбувся ряд заходів на виконання президентських завдань і доручень, високопосадовці зустрічалися з колективами загальноосвітніх та позашкільних установ, брали участь у подіях різних спрямувань - концертах, виставках, спортивних змаганнях, дискусійно-пізнавальних зустрічах з юними мешканцями району. Безумовно, така форма роботи давала набагато ширші можливості для співпраці влади і громадськості з питань забезпечення високого рівня розвитку наших дітей.

Одним із заключних акордів роботи у даному напрямку у нинішньому році стала 24 грудня зустріч заступника голови райдержадміністрації Олександра ШАЙНОГИ з викладачами та вихованцями художнього відділення Глобинської школи мистецтв, які достойно підготувалися до зустрічі з поважним гостем, оформивши різнопланову виставку власних робіт. Тут були продемонстровані картини, виконанні у різних техніках: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Переглядаючи малюнки маленьких художників, заступник голови райдержадміністрації зізнався, що не очікував побачити такий високий клас виконання образотворчих робіт.

Як розповів директор закладу Микола ОМЕЛЬЧЕНКО, нині у студії займаються 75 дітей, деяким з них виповнилося лише 5 рочків. Але досить юний вік не стає на заваді – якщо дитина талановита, обдарована, це стає відчутно вже з перших занять та перших спроб художнього зображення оточуючого світу. Взагалі ж протягом існування художнього відділення, з нього випустилося вже чимало професійно підкованих художників, багато хто з них продовжили здобуття освіти у вищих навчальних закладах за улюбленим фахом. Не один із вихованців відділення вже нині є досить знаними у професійних колах дизайнерами. Отже, викладачам школи мистецтв є привід для щирої гордості за своїх учнів.

Уроки для дітей ведуть два викладача - Вікторія КОШИЛЬ та Неля ЛЕНДА – справжні знавці своєї справи, талановиті художниці, добрі наставниці. Вони навчають дітей не тільки правильно малювати, а й знати історію образотворчого мистецтва, бути всебічно обізнаними у питаннях художніх напрямків, технік тощо. Під час занять діти вивчають теорію та реалізують на практиці  свої знання зі створення графіки (малюнок олівцями, гелевими ручками, тушшю), живопису (малюнок аквареллю, гуашшю, олійною фарбою), декоративно-прикладного мистецтва (петриківський розпис, батик).

Ознайомившись з роботою художнього відділення, Олександр ШАЙНОГА висловив подяку викладачам за залучення дітей до світу прекрасного, розвиток їх здібностей, допомогу юним художникам віднайти себе в улюбленій справі. «Тим самим ви активно реалізуєте завдання Президента України щодо виховання достойної зміни українського суспільства – всебічно освіченого, обдарованого, талановитого», - наголосив високопосадовець. Дітворі ж Олександр Григорович побажав натхнення, цілеспрямованості, самовдосконалення на обраному шляху та великого майбутнього.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 30 гостей на сайті