ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум вчителів основ християнської етики та завідувачів закладів дошкільної освіти на базі Обознівського НВК

Відбувся районний семінар-практикум вчителів основ християнської етики та завідувачів закладів дошкільної освіти на базі Обознівського НВК

e-mail Друк PDF

27 лютого 2019 року на базі Обознівського НВК відбувся районний семінар-практикум вчителів основ християнської етики та завідувачів закладів дошкільної освіти на тему «Вселюдські цінності добра і любові. Духовно - моральне виховання дітей дошкільного та шкільного віку на основі християнських цінностей».

Лейтмотивом заходу стали слова Ш.О.Амонашвілі, гуманну педагогіку якого впроваджує заклад освіти: «Не буде ніякого оновлення життя, якщо кожен із нас не оновить свою душу».

З вітальним словом перед учасниками семінару виступили  директор НВК Палієвець О. М. та заступник директора з НВР Сидоренко М.В., які ознайомили присутніх з досвідом духовного виховання учнів та вихованців  закладу освіти, провели екскурсію НВК.

Методисти районного методичного кабінету Карасьова Н. М. та Городиська І. М. зазначили, що використання  виховного потенціалу релігії є важливим фактором у формуванні морально-духовної культури дітей.

Отець Владислав, настоятель місцевої Богоявленської церкви, розповів гостям семінару про історію церкви та оновлення ікони Миколи Чудотворця, а учитель історії Коваль І.В. познайомила присутніх з історією села Обознівки, розповіла про культову споруду села як архітектурну пам’ятку XIX століття.

Під час семінару учителі   відвідали урок християнської етики у 7 класі з теми «Матеріальний та духовний світ людини. Притча про Ісуса та багатого юнака», який провела Плахотя Л.В.. Методичною знахідкою уроку стала «орігамна» подорож сторінками Біблії. Завідувачі закладів дошкільної освіти відвідали заняття гуртка «Світлячки» - «Ангели поруч з нами». Варто відзначити майстерність, з якою вихованці дошкільного підрозділу під керівництвом вихователя Тімохіної Н.О. виготовляли ангелочків.

Виготовити ангелів-оберегів мали змогу і вчителі християнської етики та завідувачі дошкільних закладів на майстер-класі «З янголом на плечі», який провели для них учителі Гриценко Т. П., Терещенко Л.В. та заступник директора з дошкільного виховання Сліпченко О. Е.

Учителі основ християнської етикии та завідувачі ЗДО району відвідали виховний захід «Як друзі допомогли нечемним вовченятам». Спільно з учителями-класоводами Плахотею В.Ю. Душейко С.В., Близнюк Л. М., Новоселом В.О., Вічірко О.В. учні 1-4 х класів підготували повчальний цікавий мюзикл для учасників семінару.

Завершився семінар екскурсією до цілющого освяченого джерела у наймальовничішому куточку села Обознівки, яку провела учитель біології Чижик Ю.В.

 

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 22:10  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті