ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Подаруймо дітям зимове свято

Подаруймо дітям зимове свято

e-mail Друк PDF

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» протягом Новорічних та Різдвяних свят для дітей Глобинщини відбудеться ряд масових заходів.

 

Це новорічні ранки, вечори для молоді, конкурси щедрівок-колядок, спортивні змагання тощо. Планується, що до участі в тематичних заходах буде залучено понад 5200 дітей дошкільного та шкільного віку. У навчальних закладах свята будуть проведені 30-31 грудня. А 28 грудня у районному Будинку культури у два тури відбудеться благодійний Новорічний ранок для 700 дітей пільгових категорій та обдарованих учнів.

Окрім того, особлива увага органів виконавчої влади, місцевого самоврядування приділяється питанню забезпечення дітей безкоштовними подарунками та продуктовими наборами. Для цього вже залучено коштів з місцевого бюджету у сумі понад 7500 грн. та спонсорських надходжень – 150000 грн., за рахунок яких подарунки отримають всі дошкільнята і школярі, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди.

Тема зимового оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної  підтримки, теж на контролі влади. Під час зимових канікул 6 дітей з малозабезпечених та багатодітних родин району матимуть змогу змістовно відпочити та оздоровитися в санаторії-профілакторії «Івушка» оздоровчого комплексу «Укртатнафта» (Кременчуцький район).

Піклування дорослих про належний розвиток підростаючого покоління має бути повсякденним і повсякчасним. Це – головна запорука у зростанні дітей щасливими, здоровими, талановитими і всебічно обдарованими. А у такі свята як Новий рік та Різдво, що асоціюються і в малих, і дорослих з казковими дивами, вірою у Діда Мороза з чималою торбиною подарунків, наше головне завдання – не залишити поза увагою жодної дитини, вручити їй солодощі, фрукти, подарунок, сказати тепле і добре слово. Будьмо гуманними і милосердними, подаруймо нашим дітям дивовижне зимове свято!

 

Тетяна ХЛОНЬ,

начальник відділу освіти,

сім’ї та молоді райдержадміністрації

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 31 гостей на сайті