Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

12 лютого 2019 року на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури «Формування полікультурних компетентностей на уроках зарубіжної літератури шляхом використання нових форм і методів навчання», на якому були присутні методист РМК Карасьова Н. М. та вчителі Обознівського НВК, Манжеліївської, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.

 

Методист Карасьова Н. М. наголосила на тому, що для формування полікультурних компетентностей учнів необхідно використовувати різні методи та прийоми. Педагоги мали можливість ознайомитися з теоретичним матеріалом та з досвідом колег по даному питанню, обговорити різні методи та прийоми, які доцільно використовувати на уроках саме для формування полікультурних компетентностей учнів.

Використання на практиці цих методів та прийомів учасники ММО побачили на уроці вчителя зарубіжної літератури Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шкуренко Інни Петрівни. Зник бар’єр між вчителями та учнями 5 класу, присутні всі разом перенеслись у далеку Америку в гості до Тома Сойєра, разом із ним білували паркан, блукали по печері, раділи його коханню, шукали скарби, берегли таємницю, допомагали друзям. І не такою вже далекою стала Америка, а мовби ближчою, бо там так само радіють добру, цінують справедливість, вміють мріяти та радіти життю.

Змінилися часи, змінюються суспільні умови, тому виникає необхідність змінюватися нам, українцям. Сьогодні актуальним є питання поглиблення зв’язків України зі світовою спільнотою, налагодження дружніх стосунків з багатьма державами світу. Отже, прийшов час змінювати методику навчання майбутніх громадян.

На уроках зарубіжної літератури вчителі мають можливість через порівняння художніх творів різних літератур показати учням те, що об’єднує різні народи, та те, що свідчить про самобутність нації. Діти не просто вивчають твори зарубіжних авторів, а й збагачують свої знання про світ, адже література – це джерело інформації про природу та мистецтво, історію та культуру, духовні та моральні цінності. життя, звичаї та побут певного народу. Таким чином, школярі формують власні полікультурні компетентності, розширюють свій кругозір, вчаться аналізувати і порівнювати твори різних культур, розвивають естетичні смаки.

Інна Петрівна разом із старшокласниками підготувала позакласний захід до свята всіх закоханих – Дня святого Валентина. Присутні насолоджувалися поетичними творами про кохання авторів різних епох – від Петрарки до Ахматової. Як чуттєво ці поезії читали учні! Справжніми сюрпризами стали «валентинки», виготовлені дітьми власноруч і подаровані присутнім.

Підсумки роботи ММО підвела методист РМК Карасьова Н.М.

Останнє оновлення на Четвер, 07 березня 2019, 00:08  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті