ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся майстер-клас для учителів музичного мистецтва

Відбувся майстер-клас для учителів музичного мистецтва

e-mail Друк PDF

Кожного разу, коли нас збирає методист РМК відділу освіти, сім'ї т а молоді Лобода Світлана Василівна на семінар вчителів  музичного мистецтва, виникає передчуття чогось цікавого, незвичайного, значущого. Саме так було і цього разу, коли нас запросили в Глобинську гімназію №1.

Учитель музичного мистецтва Лазаренко Світлана Віталіївна, запросила нас на майстер-клас : « Взаємозв’язок різних видів мистецтва на уроках музики». Живе слово композитора Дмитра Шостаковича,  і поетичні рядки   Миколи Бажана «Яка то музика була, яка то музика звучала, коли і душі, і тіла війна проклята розтоптала»,  і «жива» музика, і «живий» голос дітей, і документальна хроніка воєнних літ, і картина О.Дейнеки «Оборона Севастополя»  -  все це майстерно перепліталося на уроці у  7 класі за темою «Д.Шостакович.7 симфонія. Ленінградська». Діти і дорослі, затамувавши подих, переживали біль війни, слухали у виконанні  тріо дівчат пісню «Альоша», і всі разом натхненно співали « Катюшу».
Такі уроки виховують патріотів, збагачують духовність молодого покоління і, за словами дітей, «знайомлять з історією  і не дають їм забути  про подвиг народу».
Друга частина майстер-класу - це рольова гра  з  методики розучування розспівок. Учасники методичного заходу виступали в ролі учнів, а Лазаренко Світлана Віталіївна, Новосел Олександр Миколайович ( учитель Веселодолинської ЗОШ І-ІІст.), Москаленко Людмила Дмитрівна( учитель Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.) -  в ролі вчителів.
За чашкою запашної кави учасники майстер-класу, як завжди, обмінялися музичними новинками і подякували учителю і методисту за організацію і проведення майстер-класу.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 27 гостей на сайті