Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізики з теми «Формування та розвиток предметних та ключових компетентностей випускників школи» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізики з теми «Формування та розвиток предметних та ключових компетентностей випускників школи» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

13 березня 2019 року на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізики з теми «Формування та розвиток предметних та ключових компетентностей випускників школи».

 

На засіданні були присутні голова ММО Спорник А.Г. (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), вчителі Бондаренко Н.В.(Петрівський НВК), Коробка І.О. (Куп’єватівська ЗОШ І-ІІ ст.), Васьковець М.О. (Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ст., Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мироненко В.К. (Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники засідання відвідали відкритий урок фізики у 11 класі з теми «Поляризація світла» (вчитель Васьковець М.О.). Під час пояснення нової теми вчитель створив проблемну ситуацію, що активізувало навчальну діяльність учнів. Цікавими були досліди з поляризації світла, розповіді та демонстрації експертів (учнів), робота в групах.

Змістовними були доповідь та презентація, що підготувала вчитель  фізики Коробка І.О., щодо формування та розвитку предметних та ключових компетентностей випускників школи. Актуальність проблеми обумовлена сучасними тенденціями в освіті, новими Державними стандартами, а саме, формуванням і розвитком інтелектуальної, вихованої, комунікабельної, успішної, творчої та ініціативної особистості, здатної жити в сучасному суспільстві, реалізувати себе у житті.

Керівник ММО Спорник А.Г. наголосив, що ринок праці висуває сьогодні вимоги не стільки до рівня теоретичних знань потенційного працівника, скільки до його рівня відповідальності, професійної компетентності і комунікабельності, які він може продемонструвати. Тому, щоб бути успішною людиною в сучасному світі, недостатньо володіти певною сумою знань у тій чи іншій галузі. Важливо, щоб дитина, яка закінчує школу і йде у доросле життя, не була пасивним об'єктом впливу, а могла самостійно знайти потрібну інформацію, обмінятися думками щодо певної проблеми з іншими людьми, брати участь у дискусії, знаходити аргументи і контраргументи, виконувати різноманітні ролі.

Підсумки роботи ММО підвів Спорник А.Г.

Останнє оновлення на Неділя, 17 березня 2019, 20:20  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті