Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання учителів математики «Реалізація Державного стандарту базової і повної середньої освіти у 9 класі» на базі Градизької гімназії ім. О. Білаша

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання учителів математики «Реалізація Державного стандарту базової і повної середньої освіти у 9 класі» на базі Градизької гімназії ім. О. Білаша

e-mail Друк PDF

 

14 березня 2019 р. на базі Градизької гімназії ім. О.Білаша відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів математики, в якому взяли участь: методист РМК Парамонова О.І., вчителі Пронозівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надточій Л.В, Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ст. Харченко О.Р. та Градизької гімназії ім. О.Білаша Михайлик Н.О., Савченко Т.В., Іваненко В.О., Кононенко А.М., Бабич Л.О., Кононенко Т.О.

 

Тема засідання: «Реалізація Державного стандарту базової і повної середньої освіти у 9 класі» .

Із доповіддю за темою виступила голова методоб’єднання, вчитель математики Савченко Т.В., яка наголосила, що метою освітньої галузі “Математика” є формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з інших освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів.

Вчителі відвідали відкритий урок математики у 10 класі «Вектори в просторі»., який провела Іваненко В.О.

На цьому уроці вчитель вдало застосувала «метод капелюхів» Едварда де Боно. Цей метод допомагає розвивати гнучкість розуму, креативність, вміння приймати правильні рішення, робити мислення більш зосередженим і стійким.

Члени методоб’єднання відзначили, що учні, обравши певний капелюх, підібрали цікавий матеріал і презентували результати своєї роботи на уроці. Цей метод допоміг учням не тільки засвоїти теоретичний матеріал з математики, а й показати практичне застосування векторів у багатьох розділах природознавства, інформаційних технологіях, будівництві, мистецтві, техніці.

Під час обговорення вчителі відзначили цікаву структуру уроку, на якому були застосовані різні інноваційні технології.

Майстер-клас по темі: «Добування квадратного кореня з числа» провела Надточій Л.В., яка показала, як можна добути квадратний корінь з числа без застосування калькулятора. Колеги відзначили, що такий спосіб обчислення можна використовувати на факультативних заняттях з математики.

Поскільки, 14 березня 1987 році фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу заснував День числа p, що стало неофіційним святом любителів математики і шанувальників цього числа, то на засіданні ММО було розглянуто питання «День народження числа p». З презентацією виступила Іваненко В.О.. Було відзначено, що обчисленням числа p люди займаються багато років. Це число знайшло своє застосування не тільки в математиці, а й в архітектурі, кіномистецтві і, навіть, в музиці. Молодий піаніст із США експериментував зі звучанням математичної константи, записав мелодію і виклав її на своєму каналі в YouTube.

Прослуховуванням цієї музична копозиції і було завершено роботу засідання ММО.

Підсумки роботи ММО підвела методист О.І. Парамонова.

 

Останнє оновлення на Неділя, 17 березня 2019, 20:06  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 23 гостей на сайті