Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

13 березня 2019 року відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на якому були присутні завідувач РМК С.А. Калашник, вчителі Погрібняк М.О.(Святилівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Волошин В.М. (Бугаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Вдовенко Ю.В., Щербина О.Ю.(Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники ММО відвідали урок української літератури в 9 класі з теми « «Вічна тема» матері та сина. Еволюція жіночого образу в творах Т.Шевченка( на основі компаративного аналізу творів «Катерина», «Наймичка», «Марія») (вчитель Ващенко Г.І., вища кваліфікаційна категорія)

Метою уроку є формування компетентностей: предметних: розуміння змісту поеми та проблематики, формування вміння порівняльного аналізу різних типів втілення жіночої долі у творчості поета; ключових: ознайомлення учнів зі становищем, у якому була жінка в кріпацькій Україні часів Шевченка; комунікативних: розвивати культуру зв'язного усного мовлення; загальнокультурних: патріотизм, свідоме ставлення до моральності, прагнення до гуманістичних ідеалів; естетичних: виховання шанобливого ставлення до жінки-матері. жінки-коханої.

Урок пройшов насичено та цікаво З метою актуалізації опорних знань вчитель запропонував написання бліц - диктанту.

У ході уроку учні інсценізували уривок з поеми "Наймичка", який готували самостійно вдома; виконували різні інтерактивні вправи; розв’язували проблемні питання; порівнювали ілюстрації до творів Т.Шевченка та його картини; аналізували і порівнювали жіночі образи, самостійно робили висновки.

Вчителі відзначили ґрунтовну підготовку Ващенко Г.І. до уроку, її професіоналізм.

Вдовенко Ю.В. поділилася інформацією із курсів підвищення кваліфікації у ПОІППО про оцінювання напам’ять творів української літератури .

Підсумки роботи ММО підвела С.А.Калашник.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 15:17  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті