Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів біології та географії на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. В. Лисенка

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів біології та географії на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. В. Лисенка

e-mail Друк PDF

 

15 березня 2019 року на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. В. Лисенка відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів біології та географії.

У роботі засіданні взяли участь методист РМК відділу освіти сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Світлана Лобода, а також учителі відповідного фаху Броварківської, Святилівської та Бугаївської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

 

Теоретична частина засідання була проведена учителем географії Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сіромахою Олександром Юрійовичем, який ознайомив присутніх з власним досвідом використання різних прийомів формування в учнів картознавчої компетенції, відмітивши, що картознавча компетенція інтегрує сукупність учнівських здатностей:

1. комунікативної, яка пов’язана із застосуванням знань, умінь та навичок для такого засобу комунікації як карта, адже карта – канал інформації, засіб комунікації;

2. інформаційної, яка визначає спроможність особистості, опрацьовувати використовувати, зберігати та передавати різноманітну інформацію;

3. професійної – володіння картознавчими, уміннями та навичками і готовністю застосовувати їх в ході виконання професійних обов’язків.

Доповідь супроводжувалась демонстрацією двох презентацій по прийомах роботи з різними картами: «Алгоритми визначення географічних координат» ( 6 кл.) та «Робота з топографічною картою» ( 8 кл.). Олександр Юрійович презентовав фрагменти різних уроків з використанням прийомів формування картознавчої компетенції.

Під час практичної частини учителі відвідали урок біології в 6 класі по темі: «Голонасінні» ( учитель О.В. Власенко, вища кваліфікаційна категорія, звання «Старший учитель»). Олена Володимирівна із самого початку уроку створила позитивний мікроклімат, вміло організувала роботу учнів та разом з учнями визначила мету уроку. Контроль раніше вивченого матеріалу учитель здійснила методами фронтального (тестовий контроль) та індивідуального опитування. З метою активізації пізнавальної діяльності учнів використала мультимедійну презентацію «Голонасінні», гербарій рослин, роздатковий матеріал (шишки), а також прийом «асоціативний кущ». Окрім того, учні в ході уроку розв’язали проблемне питання: «Чому Голонасінні не мають плоду?» Учасники засідання ММО відмітили професіоналізм та належний методичний рівень викладання предмету та знань дітей.

 

Останнє оновлення на Середа, 27 березня 2019, 20:31  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 17 гостей на сайті