ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Веселий настрій отримали в подарунок дітлахи пільгових категорій Глобинщини

Веселий настрій отримали в подарунок дітлахи пільгових категорій Глобинщини

e-mail Друк PDF

28 грудня у Глобинському районному Будинку культури було гамірно, весело, святково:  тут відбувався благодійний Новорічний ранок для дітей пільгових категорій – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів та з багатодітних сімей, в яких виховується п’ять і більше діток.

Саме ці категорії малечі потребують особливого піклування, адже у повсякденному житті їм доводиться нелегко – хтось бореться з недугою, інші – не мають сім’ї, а в когось у родині зовсім невеликі статки. То кому ж як не таким соціально вразливим дітлахам мають приходити на допомогу дорослі, організовувати для них свята, дарувати подарунки, зігрівати теплими словами! Відрадно, що у Глобинському районі представники влади, керівники установ та організацій, які займаються різноманітними напрямками роботи сімей з дітьми, з розумінням ставляться до проблем незахищених верств населення, особливо у дитячому середовищі.
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят ці слова вкотре знайшли своє підтвердження. Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України», завдання та доручення Глави держави щодо забезпечення високого рівня новорічних святкувань для дітей пільгових категорій, райдержадміністрацією, районною радою, відділом освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районною організацією Партії регіонів спільно з помічником-консультантом народного депутата України К.В.ЖЕВАГО Любов’ю КАЧМАР було вирішено провести благодійний Новорічний ранок, запросивши до участі в ньому знедолених, хворих, малозабезпечених дітей та підлітків. Всі фінансові витрати по проведенню свята взяв на себе народний депутат України Костянтин ЖЕВАГО, виділивши кошти на придбання солодких подарунків (524 шт.) та оплату вистави, яку підготували для маленьких глобинців юні артисти Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Подарунки для малечі також підготував центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – це були новорічні маски, різнокольоровий дощик, святкові капелюхи; їх до початку вистави роздавали всім охочим волонтери центру.
З теплими словами привітань та побажань веселих свят, змістовного відпочинку під час канікул до присутніх у залі дітей звернулися заступник голови райдержадміністрації Олександр ШАЙНОГА, помічник-консультант народного депутата України К.В.ЖЕВАГО Любов КАЧМАР, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Тетяна ХЛОНЬ.
А далі почалася казка! Дітлахи заворожено спостерігали за подіями на сцені, гучно зустрічали улюблених героїв, танцювали разом з ними та допомагали якнайшвидше відшукати Снігуроньку, яку поцупили нехорощі персонажі новорічної казки.
Наприкінці свята всім дітям були вручені солодкі подарунки.
Цього ж дня для всіх охочих учнів зі шкіл району відбувся другий тур Новорічного ранку, під час якого за суто символічну плату діти мали змогу переглянути ту ж виставу Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті