Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу)

Відбувся зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу)

e-mail Друк PDF

Від екології природи до екології душі!

18 березня 2019 року  Глобинщина мала честь приймати учасників зонального етапу обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу). Тема цьогорічного конкурсу -  «Моя маленька батьківщина».

 

До участі у зональному етапі конкурсу були запрошені команди - переможці районних етапів з Семенівського району, Семенівської ОТГ, м. Кременчука  і Кременчуцького району, Піщанської ОТГ, Омельницької ОТГ, Новознам`янської ОТГ, Глобинської ОТГ, Глобинського району.

Цікавими і змістовними були виступи усіх команд, та перемога дісталась агітбригаді, яка найбільш вдало, презентабельно, динамічно, сучасно,           по- справжньому екологічно і науково висвітлила проблеми своєї  малої батьківщини і показала, що і як  для їх подолання можуть зробити учні, навіть, початкових класів.

Вітаємо з перемогою та І місцем екологічну агітбригаду «Бережани» Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Глобинської районної ради  (керівники Ніценко Марина, Омелай Олена)!

Також щиро вітаємо з ІІ місцем екологічний театр «Дивосвіт» Бабичівського НВК Глобинської міської ради  (керівник Ричко Валентина), що змагався в номінації «Екологічні театри»!

Радіємо за успіхи команд, радіємо, що є в нас такі талановиті, небайдужі діти і вчителі. Дякуємо керівникам за кропітку, наполегливу еколого-біологічну роботу, за вдалу режисуру.

Діяльність юних екологів – просвітників, вірю в це щиро, навчить землян шанувати довкілля!

Методист ГРЦДЮТ Вікторія Срібна

Останнє оновлення на Вівторок, 02 квітня 2019, 08:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 15 гостей на сайті