Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Екологічна агітбригада Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2 «Бережани» - серед кращих агітбригад Полтавської області

Екологічна агітбригада Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2 «Бережани» - серед кращих агітбригад Полтавської області

e-mail Друк PDF

 

9 квітня 2019 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся фінал ХХVІІ обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. Тематика цьогорічного конкурсу - «Моя маленька батьківщина».

У ньому взяли участь 9 агітбригад та 6 екологічних театрів з 13 районів та міст області, об’єднаних територіальних громад. Учасником фіналу обласного огляду-конкурсу стала і наша екологічна агітбригада Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2 «Бережани», як переможець 7 зонального етапу.

У Полтавській області рух колективів екологічної просвіти триває понад три десятиліття. На даний час в області нараховується 317 екологічних агітбригад, у яких задіяні 3416 дітей та 67 екологічних театрів, які відвідують 866 учасників.

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Полтавської обласної ради. Кожен учасник був забезпечений місцем для переодягання та заброньованими місцями в залі. Кожен учень отримав від організаторів сухий пайок (пляшку мінеральної води і набір продуктів: яблуко, печиво, вафлі, два пиріжки, плавлений сирок).

У фіналі ХХVІІ обласного огляду-конкурсу колективів екологічної просвіти перемогу здобули: І місце – екологічна агітбригада «Екологічна варта» Горішньоплавнівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І. Бугаєвської. ІІ місце – екологічна агітбригада «Патріоти довкілля» Сагайдацького навчально-виховного комплексу  Шишацької селищної ради; ІІІ місце – екологічна агітбригада «Джерело» Миргородського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Миргородської міської ради.

Агітбригада «Бережани» була нагороджена дипломом «За високий рівень виконавчої майстерності та оригінальність художнього оформлення».

Ми пишаємося своїми досягненнями, адже ми єдина школа І-ІІ ступенів, яка входила до дев’ятки агітбригад, що змагалися на цьому конкурсі, і ми єдина команда, віковий склад учасників якої складав в середньому 13 років.

«Бережани» відчули себе полтавськими студентами: побували в навчальних аудиторіях, пообідали в студентській їдальні (дуже смачно!!!), прогулялися Полтавою.

Хочемо висловити велику вдячність селищній раді та селищному голові Носі Мирославу Юрійовичу, які фінансово підтримали «Бережан» і забезпечили дітей добовими коштами.

Не змогли б ми обійтися і без підтримки та методичної допомоги Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості. Керівник ГРЦДЮТ Романко Людмила Владиславівна, методисти ГРЦДЮТ Вікторія Володимирівна Срібна і Святелик Світлана Леонідівна були активними вболівальниками «Бережан». Дякуємо Вам за небайдужість та щирість!

Заступник директора Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2 Ніценко М.С.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 квітня 2019, 11:10  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті