Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи «Місце та роль морально - правового виховання учнів у освітньому процесі» на базі Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу О.О.Чайки

Відбувся районний семінар-практикум заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи «Місце та роль морально - правового виховання учнів у освітньому процесі» на базі Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу О.О.Чайки

e-mail Друк PDF

 

25 квітня 2019 року на базі Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу О.О.Чайки відбувся районний семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Місце та роль морально - правового виховання учнів у освітньому процесі».

У роботі семінару взяли участь методист РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Юременко Л.М., педагоги – організатори та завучі з виховної роботи з 17 закладів освіти Глобинського району.

Запальним патріотичним флешмобом щиро і гостинно привітали учасників семінару на подвір’ї Манжеліївської школи учні та вчителі.

В.о. директора школи Григорович Н.В. презентувала гостям заклад освіти, познайомила з його історією та сьогоденням, розповіла про здобутки педагогів і учнів, плани на майбутнє, поділилася досвідом виховання школярів.

Заступник директора школи Даниленко Ю.М. прозвітувала про виховну роботу в школі.

Учитель історії т правознавства Козаченко Н.І. провела для старшокласників «Турнір юних правознавців». Учасниками гри стали не тільки школярі, а й гості закладу освіти, які із задоволенням брали участь у конкурсах, здійснили захоплюючі мандрівки разом із героями мультфільмів і перевірили звої знання українського законодавства. Учні не тільки продемонстрували компетентність з правознавства, а й проявили кмітливість, логіку, культуру мислення, вміння імпровізувати.

На майстер - класі з виготовлення фоторамки, проведеному для учасників семінару, учитель трудового навчання Криворучко С.І. створила атмосферу довіри і співробітництва між гостями закладу.

Особливо багато позитивних емоцій в учасників семінару викликало родинне свято « Міцна родина – щаслива Україна», яке підготували педагог - організатор Бовкун Т.М. і заступник директора школи з виховної роботи Даниленко Ю.М. Захід пройшов насичено й цікаво. Зі сцени пролунали проникливі, зворушливі слова про сім’ю, її роль у житті особистості про нерозривний зв’язок поколінь, тепло родинного вогнища. Дивували й зачарували своїми талантами юні вокалісти й танцюристи, декламатори, їх батьки, педагоги. Душевний стан емоції артистів передавалися й глядачам, тож атмосфера в залі була щирою, теплою, яскравою, колоритною, задушевною.

Родзинкою свята стали виступ сімей Бовкунів, Гурбів, Трішиних, Самойленків, Заліських, танцювального колективу вчителів Манжеліївської школи.

Гості змогли насолодитися затишною родинною атмосферою порозуміння, єднання, любові.

Учасники семінару відзначили його значний виховний та просвітницький потенціал.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 травня 2019, 09:54  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 11 гостей на сайті