Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

e-mail Друк PDF

 

Мудрість, шляхетність, відвага!

«Сокіл» («Джура») – 2019

Цьогоріч І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розпочався 23 квітня в районному Будинку культури мистецько-патріотичним заходом «Зродились ми великої години» та конкурсом театралізованих звітів роїв про добрі справи «Ватра. У колі друзів».

03-04 травня конкурсна програма гри продовжилась у польових умовах преславної гори Пивихи селища Градизьк.

12 роїв закладів загальної середньої освіти Глобинського району брали участь в змаганнях. Слід відмітити, що всі рої були добре підготовленими, мали належну екіпіровку, костюми.

Перемогу в загальному підсумку гри отримав рій «Нащадки славної Козачки» Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. народної артистки України Р. П. Кириченко, виховники Володимир Розторгуєв та Тетяна Мишкова.

Рій «Нащадки славної Козачки» отримав перемоги у таких конкурсах гри, як: «Ватра. У колі друзів», «Відун», «Впоряд», «Метання гранати», а в конкурсі «Рятівник» - ІІ місце.

Друге місце у загальній турнірній таблиці здобув рій «Побратими» Градизької гімназії імені Героя України О. Білаша, виховники Олег Стадніченко та Микола Курило. «Побратими» були найспритнішими у туристсько-спортивній смузі перешкод – І місце, та призерами (ІІ місце) конкурсу «Пластун», ІІІ місце – «Впоряд» та спортивні силові змагання.

Третє місце виборов рій «Характерники» Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, виховники Ігор Осташко та Лілія Дорошенко. Вихованці рою стали переможцями спортивних силових змаганнь та показали другий результат у конкурсі «Впоряд», «Ватра. У колі друзів». Треті призові місця рій здобув у конкурсі «Відун» та туристсько-спортивній смузі перешкод.

Приємно, що дебютанти гри рій «Пронозівська Січ» Пронозівської ЗОШ І-ІІІ ст. теж зайняв третю сходинку турнірної таблиці, виховники Лідія Шутько та Світлана Худик. «Пронозівська Січ» показав другий результат у туристсько-спортивній смузі перешкод, ІІІ місце - у конкурсі «Рятівник» та «Ватра. У колі друзів».

Рій «Кринчани» Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Юрій Криворучко та Владислав Сабірзянов, стали призерами таких конкурсів: «Стрільба» - ІІ місце, «Відун», «Пластун» - ІІІ місце.

Призові місця виборов рій «Манжелія» Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Алла Заліська, Костянтин Заліський. ІІ місце – метання гранати, ІІІ місце – спортивні силові змагання та «Ватра. У колі друзів».

Рій «Нащадки козаків» Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Ольга Данілова та Андрій Хомець, вибороли І місце у конкурсі «Рятівник» та ІІм. - у спортивних силових змаганнях.

«Селищенське козацтво» рій Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Любов Колонутова та Ігор Кушнеров – стали переможцями конкурсу «Стрільба».

Ще одні дебютанти гри рій «Придніпровські соколи» Погребівської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Сергій Воскобойніков та Ліана Гузик, вибороли І місце у конкурсі «Пластун» та ІІ - у конкурсі «Відун».

«Пустовійтівська гвардія» рій Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Анатолій Чернявський та Юлія Чернявська, показали третій результат у конкурсі «Стрільба».

Рій «Молода Січ» Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Микола Масюра та Андрій Масюра, отримали третє місце у конкурсі «Метання гранати».

Окрасою гри «Сокіл» («Джура») став рій «Святилівські козачки» Святилівської ЗОШ І-ІІІ ст., виховники Сергій Марченко та Юрій Костров.

Усі учасники рою – дівчата, сміливі та спритні!

Гра «Сокіл» («Джура») – 2019 вдалася!

Побажаємо рою «Нащадки славної Козачки» Землянківської школи гідно представити район на ІІ обласному етапі гри, а рою «Побратими» - на обласній дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Петлюрівський вишкіл».

Сергій Срібний,

методист РМК

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 травня 2019, 15:29  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті