Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Директору Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мироненко Ніні Миколаївні присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я — Українка»

Директору Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мироненко Ніні Миколаївні присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я — Українка»

e-mail Друк PDF

 

Сьогодні багато талановитих, сильних та вольових жінок України заслуговують на повагу, захоплення та визнання. Вони є прикладом для інших.

Всеукраїнський національно-патріотичний проект «Я — Українка», започаткований УІВЦ «Галактика», вже третій рік поспіль вшановує здобутки жінок-керівників підприємств, державних і недержавних структур, окремих особистостей, учасників АТО, спеціалістів різних галузей, громадських та політичних діячів, благодійників, митців та інших. 
Захід здійснюється за підтримки та участі першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, Адміністрації Президента України, народних депутатів України, обласних та районних державних адміністрацій, керівних органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших. Почесним головою проекту є народний депутат України Олександр Олександрович Марченко.
5 червня 2019 року у Будинку офіційних прийомів, що знаходиться за адресою: місто Київ, вул. М. Грушевського, 22, відбулося вшанування кращих українок народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесних грамот та Книги пошани «Я - Українка». Захід відбувся за участі І Президента України Леоніда Кравчука та народних депутатів Олександра Марченка, Анни Романової, Володимира Пилипенка. 
Вечір проходив у теплій, дружній атмосфері. Немов одна родина, зібрались у прекрасній святковій залі майже триста гостей та артистів. Понад сто двадцять лауреаток вітали почесні гості, народні та заслужені артисти, дитячі колективи.

Серед нагороджених – директор Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мироненко Ніна Миколаївна.

Педагогічний колектив вітає Ніну Миколаївну з нагородою та бажає швидшого одужання, нових творчих успіхів та досягнень.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 10:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті