Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася районна серпнева конференція директорів ЗЗСО, голів профкомів ЗЗСО та ЗДО

Відбулася районна серпнева конференція директорів ЗЗСО, голів профкомів ЗЗСО та ЗДО

e-mail Друк PDF

 

30 серпня 2019 року в залі засідань Глобинської РДА відбулася районна серпнева конференція директорів ЗЗСО, голів профкомів ЗЗСО та ЗДО, у якій взяли участь виконувач обов'язків голови Глобинської РДА Інна Авраменко, голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської РДА Сергій Кулик, завідувач РМК відділу Світлана Калашник, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар.

З доповіддю на тему "Освіта Глобинщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/ 2019 рр. та основні завдання на 2019/2020 рр." виступив начальник відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської РДА Сергій Кулик. Кращих педпрацівників закладів освіти нагороджено грамотами відділу .

У ході конференції розглядалося питання поділу району з 1січня 2020 року на громади. Виконувач обов'язків голови Глобинської РДА Інна Авраменко презентувала перспективи розвитку ЗЗСО в ОТГ.

Голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар говорила про те, що профспілка захищає і завжди захищатиме інтереси педпрацівників.

Підсумки наради підвів начальник відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської РДА Сергій Кулик.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 вересня 2019, 12:56  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 21 гостей на сайті