Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методоб’єднання учителів математики на базі Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

Відбулося міжшкільне методоб’єднання учителів математики на базі Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

e-mail Друк PDF

30 жовтня 2019 року відбулося методоб’єднання учителів математики на базі Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. На засіданні були присутні методист РМК Парамонова О.І., вчителі Святилівської, Бугаївської, Броварківської загальноосвітніх шкіл та Горбівського НВК. Тема засідання - «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики».

 

Наш час – час змін і нововведень, проблематичний і складний. Такий, що вимагає компетентних, розумних, ділових, творчих та яскравих особистостей. Тому якість освіти є національним пріоритетом. Школа повинна відігравати важливу роль в переході до таких інноваційних підходів, що забезпечують повну реалізацію здібностей дитини, сприяють її всебічному розвитку, формування здатності до самовдосконалення та створення власного «Я».

Але не  можливо вчити всіх дітей однаково, потрібно знайти підхід до кожної дитини - старанної і не дуже, обдарованої та лінивої, лідера та виконавця.  К.Д. Ушинський більше 100  років тому сформулював основну мету школи: навчити дітей вчитися.  Важливо навчити дитину самостійно здобувати знання і вміти їх обробляти. Тільки так може з’явитися справжній інтерес до навчання. І якщо ми допоможемо дітям розвинути потребу в знаннях, уміти набувати їх, то ці важливі якості залишаться з нею і після закінчення школи.

На своєму уроці в 11 класі Курченко Галина Вікторівна довела, що використовуючи інноваційні та традиційні  технології, можливе майже 100% засвоєння матеріалу по темі: «Логарифми».  Перші хвилини уроку учитель почала зі слів:

«Ступайте сміливо на оберт спіралі,

І тією спіраллю закружіться увись.

І зрозумієте, - крила виростають

В польоті цьому, щоби піднестись».

У дітей на партах були виготовлені власноруч логарифмічні спіралі, і кожний виток спіралі означав певний етап уроку, який вони повинні були пройти. Потім повторювали теоретичний матеріал, будували логарифмічні функції, розв'язуючи логарифмічні рівняння і нерівності, знаходили координати о. Ян-Маєн, де проживав Непер – відкривач логарифмів, розглядали вправи з підготовки до ЗНО.

А скільки цікавого матеріалу було підготовлено учнями при дослідженнях застосувань логарифмів! Учні продемонстрували у вигляді проектів тісну дружбу  логарифмів  з фізикою, астрономією, біологією, хімії, економікою, сільським господарством, живописом, архітектурою і музикою.

Наприкінці уроку учні запевнили Галину Вікторівну, що вони дуже добре засвоїли весь матеріал по темі: « Логарифми. Логарифмічна функція.»

Відвідавши урок, можна побачити всі компетентності, використані на уроці, від спілкування державною мовою – до екологічної грамотності та здорового способу життя.

Методист районного методкабінету Олена Іванівна Парамонова відзначила високий рівень проведення уроку,а присутні вчителі із захопленням поділились враженнями від побаченого всього цікавого на уроці та подякували Галині Вікторівні.

Керівник ММО Ротко Т.І

Останнє оновлення на Понеділок, 18 листопада 2019, 16:22  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 12 гостей на сайті