ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика серед учнів 3-11 класів

Відбувся ІІ (районний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика серед учнів 3-11 класів

e-mail Друк PDF

 

16 листопада 2019 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка відбувся ІІ (районний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика серед учнів 3-11 класів,у якому взяло участь 133 учасники із 31 ЗЗСО.

 

Кількість учнів по класах:

3 кл.- 14 чол.;

4 кл.- 17 чол.;

5 кл.- 21 чол.;

6 кл.- 21 чол.;

7 кл.- 12 чол.;

8 кл.- 15 чол.;

9 кл.- 16 чол.;

10 кл.- 7 чол.;

11кл.- 10 чол.

У відкритті олімпіади взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А.Калашник, методист ММК виконкому  Глобинської міської ради Л.В.Губенко, методисти РМК та ММК з початкової освіти І.В.Худенко, І.Г.Устенко.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу:

І місце:

- Власюгу Анну – ученицю 3 класу Глобинської гімназії №1

ім.В.Є.Курченка;

- Бондаренка Дениса – учня 4 класу Глобинської філії «ЗОШ I-II ст.

№4 ім. Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко»

Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

- Ракович Надію – ученицю 5 класу Глобинської ЗОШ I-III ст. №5;

- Тютюнник Марію – ученицю 6 класу Глобинської гімназії № 1

ім.В.Є.Курченка;

- Лазоренко Діану – ученицю 7 класу Глобинської гімназії №1

ім.В.Є.Курченка;

- Чернуху Яну – ученицю 8 класу Великокринківської ЗОШ I-III ст.;

- Лотиша Андрія – учня 9 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

- Старченка Дениса – учня 10 класу Пирогівської ЗОШ I-III ст.;

- Приймак Анастасію – ученицю 11 класу Глобинської ЗОШ I-III ст.№5.

ІІ місце:

- Білаш Ангеліну – ученицю 3 класу Великокринківської ЗОШ I-III ст.;

- Кругляка Всеволода – учня 3 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Шутько Поліну – ученицю 4 класу Глобинської гімназії №1 ім.В.Є.Курченка;

- Краплину Дарію – ученицю 4 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

- Логвин Крістіну – ученицю 5 класу Глобинської гімназії №1

ім.В.Є.Курченка;

- Гетало Ольгу – ученицю 5 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;

- Скалібог Марію – ученицю 6 класу Глобинської ЗОШ I-III ст. №5;

- Малець Анжелу – ученицю 7 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

- Грабар Мар'яну – ученицю 8 класу Градизької гімназії ім.О.Білаша;

- Коноваленко Анну – ученицю 9 класу Глобинської гімназії №1

ім.В.Є.Курченка;

- Миргородську Ольгу – ученицю 10 класу Глобинської ЗОШ I-III

ст.№5;

- Рєзнік Олесю – ученицю 11 класу Бугаївської ЗОШ I-III ст.

ІІІ місце:

- Калашник Єлизавету – ученицю 3 класу Градизької гімназії

ім.О.Білаша;

- Демченка Станіслава – учня 3 класу Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

- Дубовика Єгора – учня 3 класу Пузиківського НВК;

- Єретик Анну – ученицю 4 класу Троїцької ЗОШ I-II ст.;

- Бабич Альону – ученицю 4 класу Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

- Тимченко Катерину – ученицю 4 класу Гриньківської ЗОШ I-III ст.;

- Сліпець Валерію – ученицю 5 класу Погребівської ЗОШ I-III ст.;

- Сухову Діану – ученицю 6 класу Градизької ЗОШ I-II ст. № 2;

- Полтавець Катерину – ученицю 7 класу Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

- Попову Ольгу – ученицю 7 класу Федорівської ЗОШ I-III ст.;

- Нечепоренко Ангеліну – ученицю 8 класу Глобинської філії «ЗОШ I-II

ст.№4 ім.Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко»

Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

- Вакуленко Дарину – ученицю 9 класу Опришківської ЗОШ I-III ст.;

- Сірооченко Аліну – ученицю 9 класу Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ст.;

- Михайлик Владиславу – ученицю 10 класу Глобинської гімназії №1

ім.В.Є.Курченка;

- Гаву Катерину – ученицю 11 класу Манжеліївської ЗОШ I-III ст.;

- Павловську Дар'ю - ученицю 11 класу Обознівського НВК.

Вітаємо вчителів, які підготували переможців і призерів конкурсу:

- Данченко Аллу Володимирівну – учителя Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

- Яровикову Нелю Олексіївну – учителя Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Черкос Ольгу Вікторівну – учителя Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Середу Інну Миколаївну – учителя Пузиківського НВК;

- Заморій Тетяну Іванівну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Кулікову Оксану Миколаївну – учителя Градизької гімназії ім. О.Білаша;

- Федорову Лілію Миколаївну – учителя Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст.№5;

- Боровик Тетяну Олексіївну - учителя Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

- Дєєву Аллу Петрівну – учителя Градизької гімназії ім. О.Білаша;

- Чорноволенко Лідію Іванівну – учителя Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.;

- Головань Ірину Геннадіївну - учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Пропой Оксану Іванівну – учителя Гриньківської ЗОШ I-III ст.;

- Могилку Олену Миколаївну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Трахтенберг Людмилу Олексіївну – учителя Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

- Житченко Юлію Анатоліївну – учителя Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Ткаченко Світлану Василівну – учителя Погребівської ЗОШ I-III ст.;

- Проскурню Валентину Анатоліївну – учителя Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка;

- Хмельницьку Валентину Євгеніївну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст.№5.

- Садовську Тетяну Вікторівну – учителя Градизької ЗОШ I-II ст.№ 2;

- Браженко Аллу Михайлівну – учителя Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

- Торкут Тетяну Іванівну – учителя Градизької гімназії ім. О.Білаша;

- Кравченко Ольгу Володимирівну – учителя Федорівської ЗОШ I-III ст.;

- Вівтоніченко Ірину Олексіївну – учителя Великокринківської ЗОШ

І-ІІІ ст.;

- Верменич Ніну Юхимівну – учителя Градизької гімназії ім. О.Білаша;

- Травчук Юлію Вікторівну – учителя Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст.№5;

- Баранову Клавдію Анатоліївну – учителя Опришківської ЗОШ I-III ст.;

- Цимбал Ольгу Миколаївну – учителя Веселодолинської ЗОШ I-II ст.;

- Нестеренко Антоніну Олександрівну – учителя Пирогівської ЗОШ I-III ст.;

- Хіміч Ніну Григорівну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Ващенко Ганну Іванівну – учителя Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Заліську Аллу Миколаївну – учителя Манжеліївської ЗОШ I-III ст.;

- Сидоренко Майю Володимирівну – учителя Обознівського НВК.

 

Останнє оновлення на Середа, 20 листопада 2019, 23:06  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 17 гостей на сайті