ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів

e-mail Друк PDF

 

17 листопада 2019 року на базі Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 8-11 класів, у якому взяло участь 45 учасників (25 хлопців та 20 дівчат).

 

Кількість учнів по класах:

8 кл.- 13 чол.(8 хл . та 5 дів.);

9 кл.- 12 чол.(6 хл. та 6 дів.);

10 кл.- 9 чол.( 5 хл. та 4 дів.);

11кл.- 11 чол.( 6 хл. та 5 дів.).

У відкритті олімпіади взяли участь методист РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.М. Срібний та завідувач ММК Глобинської міської ради О.С.Довбня.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Кравець Юлія – учениця 8 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Сніжко Сергій – учень 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Влізько Дарія – учениця 9 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Бойко Богдан – учень 9 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Самойленко Яна – учениця 10 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Компанієць Владислав – учень 10 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Заліська Поліна – учениця 11 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Підласий Іван – учень 11класу Градизької гімназії ім. О.Білаша.

ІІ місце:

Довга Вікторія – учениця 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Жиденова Вікторія – учениця 8 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Грищук Назар – учень 8 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Гурба Єлизавета – учениця 9 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Головецький Іван – учень 9 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Савченко Катерина – учениця 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Парафило Світлана– учениця 10 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Сирбу Артем – учень 10 класу Бабичівського НВК;

Басова Аліна – учениця 11 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Федоренко Антон – учень 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

ІІІ місце:

Лебеденко Анастасія – учениця 8 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Саух Анастасія – учениця 8 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Мамхатько Іван – учень 8 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Плахотник Юлія – учениця 9 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Кісенко Анна – учениця 9 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Дзюба Артем – учень 9 класу Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Костиренко Ілона – учениця 10 класу Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Харченко Ілля – учень 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Савченко Єлизавета – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

Панасюк Віталій – учень 11класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Сніжко Олександр – учень11 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

Вітаємо переможців і призерів олімпіади та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Середа, 20 листопада 2019, 23:13  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті