Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум для вчителів інформатики “Розвиток інтелекту учнів засобами робототехніки”

Відбувся районний семінар-практикум для вчителів інформатики “Розвиток інтелекту учнів засобами робототехніки”

e-mail Друк PDF

 

20 листопада 2019 року в Троїцькій ЗОШ І-ІІ ступенів проведено районний семінар-практикум для вчителів інформатики “Розвиток інтелекту учнів засобами робототехніки.

 

Методист РМК Парамонова О.І. ознайомила учасників з планом роботи семінару, розповіла вчителям про основні методичні засади впровадження робототехніки та презентувала цікаве відео “Виставка роботів в Пекіні”.

Директор школи Оченаш Л.В. презентувала заклад освіти, його колектив, традиції та основні напрямки роботи. Свій виступ Людмила Володимирівна завершила розповіддю про доцільність використання новітніх технологій і робототехніки в сучасному освітньому середовищі та Новій українській школі.

Під час семінару вчителі інформатики Щербак Н.В. та Логвин Л.А. познайомили колег з особливостями роботи гуртка з робототехніки. Було презентовано декілька проєктів учнями школи.

Закріпили набуті знання учасники семінару практичною роботою з роботами. Цікавим завданням стало проходження роботом лабіринту з перешкодами. У результаті всі отримали незабутні враження та сертифікати.

Дякуємо спонсорам школи “Астарті-Київ”, ТОВ ІПК “Полтавазернородукт”, директору агрофірми “Троїцька” Мироненку М.Ф, голові Троїцької сільської ради Сніг Л.О. за можливість “іти в ногу з часом”, займатися робототехнікою, освоювати STEM-освіту, а також усім учасникам районного семінару за активну участь.


 

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 23:24  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті