ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап X Міжнародного мовно-літературно конкурсу ім.Тараса Шевченка

Відбувся ІІ (районний) етап X Міжнародного мовно-літературно конкурсу ім.Тараса Шевченка

e-mail Друк PDF

 

23 листопада 2019 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка (директор К.І. Скляр) відбувся ІІ (районний) етап X Міжнародного мовно-літературно конкурсу ім. Тараса Шевченка, у якому взяли участь 82 учасники із 27 ЗЗСО Глобинської районної та міської рад.

Кількість учасників по класах:

5 кл.- 15 чол.;

6 кл.- 13 чол.;

7 кл.- 14 чол.;

8 кл.- 12 чол.;

9 кл.- 15 чол.;

10 кл.- 6 чол.;

11кл.- 7 чол.

У відкритті ІІ етапу X Міжнародного мовно-літературно конкурсу ім. Тараса Шевченка взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації С.А.Калашник та методист гуманітарних дисциплін ММК відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Л.В.Губенко.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу:

І місце:

Левицьку Анастасію – ученицю 5 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Ткач Вероніку – ученицю 6 класу Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.;

Лазоренко Діану – ученицю 7 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Довгу Вікторію – ученицю 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Близнюк Вікторію – ученицю 9 класу Обознівського НВК;

Миргородську Ольгу – ученицю 10 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Заліську Поліну – ученицю 11 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце –

Ракович Надію – ученицю 5 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Ведмідь Діану – ученицю 6 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Скалібог Марію – ученицю 6 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Холод Поліну – ученицю 7 класу Бабичівського НВК;

Лебеденкову Софію – ученицю 8 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Борисенко Дарю – ученицю 9 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Петраш Єлизавету–  ученицю 9 класу Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Скорик Валерію – ученицю 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка;

Крутоголову Діану – ученицю 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка.

ІІІ місце

Буянову Дар’ю– ученицю 5 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3;

Скріпніченко Ангеліну – ученицю 5 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Литвиненко Ілону– ученицю 6 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Перепелицю Валерію – ученицю 6 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Столяренко Маргариту – ученицю 7 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Полтавець Карину – ученицю 7 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Верменич Анжелу – ученицю 8 класу Градизької гімназії ім. О.Білаша;

Денисенко Єлизавету – ученицю 8 класу Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Сірооченко Аліну – ученицю 9 класу Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ст.;

Піку Єлизавету – ученицю 9 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Лукіяна Ростислава – учня 10 класу Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Адамчук Марію – ученицю 11 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Приймак Анастасію– ученицю 11 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

Вітаємо вчителів, які підготували переможців та призерів конкурсу:

- Браженко Аллу Михайлівну – учителя Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка;

- Олійник Олену Валентинівну – учителя Глобинської гімназії №1ім.

В.Є. Курченка;

- Верменич Ніну Юхимівну – учителя Градизької гімназії ім.О.Білаша ;

- Трахтенберг Людмилу Олексіївну – учителя Глобинської гімназії №1;

- Шкуренко Інну Петрівну – учителя Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Проскурню Валентину Анатоліївну – учителя Глобинської гімназії №1;

- Хмельницьку Валентину Євгеніївну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Торкут Тетяну Іванівну – учителя Градизької гімназії ім.О.Білаша;

- Могилку Олену Миколаївну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Баранову Клавдію Анатоліївну – учителя Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Цимбал Ольгу Миколаївну – учителя Веселодолинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Заліську Аллу Миколаївну – учителя Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Лихач Олену Миколаївну – учителя Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Сидоренко Майю Володимирівну – учителя Обознівського НВК;

- Гурянову Дарю Сергіївну – учителя Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Носенко Надію Василівну – учителя Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Галигу Валентину Олександрівну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3;

- Чорноволенко Людмилу Іванівну – учителя Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.;

- Шварц Наталію Йосипівну – учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

- Гладир Наталію Миколаївну – учителя Бабичівського НВК;

- Щербину Ольгу Юріївну – учителя Броварківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Хіміч Ніну Григорівну– учителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2019, 22:13  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 47 гостей на сайті