Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів біології та хімії на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання вчителів біології та хімії на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

e-mail Друк PDF

 

20 листопада на  базі  Градизької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання міжшкільного  методобєднання вчителів біології та хімії.

У роботі методоб’єднання взяли участь: методист відділу освіти сім’ї  та молоді  Глобинської РДА Лобода С.В., вчитель біології  Градизької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Дорошенко Л.В., вчитель біології  Градизької гімназії ім. О.Білаша  Ніценко М.В., вчитель біології  Пронозівської ЗОШ І-ІІІ ст. Омельченко І.Г., вчитель біології  Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ст. Сидоренко М.П., вчитель біології  та хімії  Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2 Старжевська Н.М.

 

Тема засідання:«Сучасні уроки біології  та хімії в контексті компетентнісного підходу як вимога підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними  компетенціями, методами і технологіями».

Дорошенко Л.В. провела тренінг «Технології розвитку критичного мислення». Лілія Володимирівна ознайомила колег з методичними прийомами розвитку критичного мислення у дітей. Протягом тренінгу вчителі практично відпрацювали декілька методичних вправ для розвитку нейропластичності мозку -  «Скріпочка» та «Маркер».

Старжевська  Н.М. висвітлила  тему «Мотивації та формування стійкого інтересу до вивчення хімії». Ніна Михайлівна розповіла про різні прийоми, якими можна посилити мотивацію вивчати природничі науки, зокрема хімію.

Лобода С.В.  надала рекомендації щодо впровадження STEM освіти під час викладання хімії та біології. Світлана Василівна наголосила на актуальності даної технології в сучасному освітньому середовищі, розповіла про навички, які отримує дитина в процесі  такого навчання та які перспективи має в майбутньому.

Цікаво і творчо провели творчі майстер-класи  Старжевська Н.М. та Дорошенко Л.В.:

Ø «Досліди по визначенню якості продуктів»

Ø «Біологічний годинник».

Підсумки роботи ММО підвела методист РМК С.В.Лобода

Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 19:29  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 14 гостей на сайті