Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури серед учнів 7-11 класів

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури серед учнів 7-11 класів

e-mail Друк PDF

 

23 листопада 2019 року на базі Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури серед учнів 7-11 класів, у якому взяли участь 58 учасників.

 

Кількість учнів по класах:

7 кл.- 14 чол.;

8кл.- 12 чол.;

9 кл.- 17 чол.;

10 кл.- 7 чол.;

11кл.- 8 чол.

У відкритті олімпіади взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А. Калашник  та методист ММК гуманітарних дисциплін відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Л.В. Губенко.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Полтавець Карина – учениця 7 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Лебеденкова Софія – учениця 8 класу Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка;

Чміль Віталій – учень 9 класу Жуківської філії «ЗОШ І-ІІ ст.» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Миргородська Ольга – учениця 10 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Приймак Анастасія – учениця 11 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

ІІ місце:

Попова Ольга – учениця 7 класу Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Довга Вікторія – учениця 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Борисенко Дар’я – учениця 9 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Михайлик Владислава – учениця 10 класу Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка;

П’ятаха Ольга – учениця 11 класу Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка.

ІІІ місце:

Лазоренко Діана – учениця 7 класу Глобинської гімназії №1 ім.В.Є. Курченка;

Чміль Діана – учениця 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3;

Сірооченко Аліна – учениця 9 класу Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ст.;

Близнюк Вікторія – учениця 9 класу Обознівського НВК;

Подунай Даяна – учениця 10 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Сухарєва Анна – учениця 11 класу Градизької гімназії ім. О. Білаша.

Вітаємо переможців і призерів олімпіади та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 21:59  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті