Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів хімії на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів хімії на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

25 листопада 2019 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів хімії на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На початку методоб’єднання методист РМК Лобода Світлана Василівна ознайомила вчителів хімії з основними напрямками розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти району у 2019-2020 н.р.

Світлана Василівна зазначила, що саме запровадження інноваційних технологій навчання, інтерактивних методів групового навчання, проблемних методик з розвитку критичного та системного мислення зацікавлюють учнів до вивчення природничих дисциплін, сприяють формуванню в учнів цілісного, системного світогляду та сприяють кращому засвоєнню знань учнями.

Учитель хімії Пустовітівської ЗОШ І-ІІІ ст. Архипенко Василь Олександрович провів відкритий урок у 8 класі з теми «Будова електронний оболонок атомів і структура Періодичної системи». Тип уроку: закріплення знань та умінь.

Учні формували навички складання електронних та електронно-графічних формул атомів, з'ясовували залежність між ПСХЕ і будовою їх атомів, вчилися працювати в команді. Саме застосування різноманітних методик і прийомів захопило учнів, вони активно, із приймали участь у запропонованих учителем різноманітних формах роботи : "Спіймай помилку", "Питання на засипку", "Електонні пазли", "Хімічне селфі"та продемонстрували присутнім хороший рівень знань, і як результат- урок пройшов в дружній та позитивній атмосфері співпраці вчителя та учнів.

Під час обговорення колеги відзначили належний рівень підготовки та проведення уроку Василем Олександровичем, його креативні та сучасні методичні прийоми.

Учителі хімії виробили рекомендації щодо шляхів подальшого вдосконалення методики викладання хімії шляхом впровадження методів STEM-освіти та зазначили, що умовою для успішної реалізації планів є створення STEM-лабораторій/центрів з потрібним обладнанням у кожній, оскільки електронні пристрої, лабораторні прилади, інтерактивні дошки допомагають учасникам навчального процесу, а саме учителям краще реалізувати задумане, учням - засвоїти якісно нові трансдисциплінарні знання.

З гарним настроєм та новими методичними наробками та планами учасники методоб’єднання повернулися в свої школи.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 10:00  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 14 гостей на сайті