Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики» на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики» на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

6 грудня 2019 року на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики».

 

На засіданні були присутні методист РМК Парамонова О.І., голова ММО Васильєва Т.Г. (Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.), учителі Бельська І.П. (Пузиківський НВК), Шунько В.В. (Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чайка В.П. (Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники засідання відвідали відкритий урок математики у 6 класі з теми «Пряма пропорційна залежність» (вчитель Макайда О.Ю). Цікавий підбір задач учителем сприяв активізації навчальної діяльності учнів.

Керівник ММО Васильєва Т.Г. наголосила, що виконання компетентісних завдань та реалізація наскрізних ліній на уроках математики сприяє не тільки засвоєнню теоретичних знань з предмета, а й допомагає всебічному розвитку дитини, підготовці її до різних життєвих ситуацій.

Підсумки засідання підвела методист РМК Парамонова О. І., яка зазначила, що використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики тільки позитивно вплине на формування в учнів уміння застосовувати отримані знання.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 23:00  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті