Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти

Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти

e-mail Друк PDF

 

13 грудня 2019 р. о 13 годині в залі засідань Глобинської райдержадміністрації відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти, у роботі якої взяли участь: начальник відділу освіти, сімї та молоді Глобинської райдержадміністрації, голова комісії з реорганізації Сергій КУЛИК, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов КАЧМАР, завідувач районного методичного кабінету Світлана КАЛАШНИК.

Нараду відкрив начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Сергій КУЛИК та оголосив порядок денний:

1.Про протипожежний захист об’єктів масового перебування людей.

Доповідає: провідний інспектор Глобинського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавькій області Юлія ДОНДОХА.

2.Про матеріально-технічну базу шкільних їдалень з впровадженням системи НАССР в закладах загальної середньої освіти району.

Доповідає: Представник Глобинського районного Управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Олег АНТИПЕНКО.

3.Про реакцію профспілок на основні виклики сьогодення в освіті.

Доповідає: Голова райкому Профспілки працівників освіти і науки Любов КАЧМАР.

4.Про реорганізацію відділу освіти сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації.

Доповідає: начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації, голова комісії з реорганізації Сергій КУЛИК.

5.Про підсумки проведення україномовних конкурсів та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вручення грамот та дипломів.

Доповідає: завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Світлана КАЛАШНИК.

6.Різне.

Підсумки наради підвів начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації, голова комісії з реорганізації Сергій КУЛИК.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2019, 15:08  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті