Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар - практикум для вихователів закладів дошкільної освіти «Організація народознавчої та краєзнавчої роботи з дітьми у сучасному дошкільному закладі» на базі дошкільного підрозділу Петрівського НВК

Відбувся районний семінар - практикум для вихователів закладів дошкільної освіти «Організація народознавчої та краєзнавчої роботи з дітьми у сучасному дошкільному закладі» на базі дошкільного підрозділу Петрівського НВК

e-mail Друк PDF

 

11 грудня 2019 року згідно річного плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, сімї та молоді Глобинської РДА на базі дошкільного підрозділу Петрівського навчально - виховного комплексу відбувся районний семінар - практикум для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація народознавчої та краєзнавчої роботи з дітьми у сучасному дошкільному закладі».

Метою проведення семінару було підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, розкриття необхідності посилення краєзнавчої та народознавчої роботи у закладах, сприяння оволодінню педагогами основними засобами цілеспрямованого впливу на формування особистості дошкільників, розшириення знаннь з основних напрямів патріотичного виховання дітей.

Розпочалася робота учасників семінару з екскурсії до Свято - Троїцької церкви, яку провів учитель історії Петрівського НВК Шадура Ю.А

До учасників районного семінару звернулась Ірина Городиська, методист РМК відділу освіти з дошкільного виховання, наголосивши на важливості дошкільного періоду у становленні патріотично налаштованої особистості. Нині, як ніколи, гостро набуло актуальності виховання громадянина - патріота, відповідального, відданого своїй країні. Цей аспект виховної роботи у практиці сучасних дошкільних закладів представлено нормативними документами.

Так, у новій редакції Базового компонента дошкільної освіти, як і у державному стандарті, зазначено, що старший дошкільник має орієнтуватися в тому, що рідна країна має свою територію, на якій проживають українці, що мають свою культуру, звичаї, мову. Вона (нова редакція) визначає ознайомлення дітей з поняттями «держава»; «народ»; «людство», з правами та обов’язками громадян України. зазначивши, що нині, відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національну свідомість нашого народу, виховуємо свідомого громадянина і патріота нашої держави.

Чикало Анжела, заступник директора з дошкільного виховання, презентувала роботу дошкільного підрозділу, звернула увагу на вагомості роботи з патріотичного виховання для найменших вихованців.

У ході практичної частини семінару учасники відвідали заняття, що провели вихователі Петрівського НВК Радченко В.Ю та Познякова О.О. із вихованцями старшої групи на тему «Символи я знаю, у віночок їх вплітаю».

Виховний захід «Ми роду козацького діти!» був організований за участі вихованців дошкільного підрозділу та учнів початкових класів, підняв гарний настрій у присутніх.

На завершення заходу був проведений майстер-клас по виготовленню сувенірів за технікою декупаж, який майстерно провела вихователь Радченко Вікторія.

Підводячи підсумки семінару, всі учасники відмітили високий рівень підготовки педагогічних працівників, творчу атмосферу, наповненість та змістовність, злагоджену роботу усього педагогічного колективу. Вихователі ЗДО відмітили велику співпрацю дошкільного підрозділу із початковою ланкою.

По завершенні районного семінару були прийняті методичні рекомендації з даної теми.


 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 20:27  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 3 гостей на сайті